Сусід Клюєва поскаржився на розцінки для "багатих" за комуналку

Після підвищення комунальних тарифів за однокімнатну квартиру доведеться заплатити понад 150 грн, а за трикімнатну – майже 4 тисячі
Depo.Гроші
4 липня 2016 11:22
ФОТО: depo.ua

Про це під час Погоджувальної ради розповів лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Коли розповідають, що не хвилюйтеся, ви будете не більше 20% віддавати на тарифи, то це йдеться про ти, хто отримає субсидію. А скільки тих, хто не отримають субсидій. Експерти порахували, що за однокімнатну квартиру доведеться заплатити 1561 грн з першого липня, за 2-кімнатну – 3 тис. 38 грн., за 3-кімнатну – 3914 грн, а за сільський будинок – 3 600 грн", - зазначив лідер "радикалів".

Він також обурився, що багатими називають всіх людей з доходами, які не дозволяють отримати субсидію.

"Покажіть мені багатих в нашій країні – 3600 це багатий? У Німеччині і Швейцарії бомжі багатші", – додав він.

Нагадаємо, що 27 квітня уряд  затвердив єдину ціну на газ для населення – 6 879 грн за 1 тис. кубометрів. До того НКРЕ встановлював для населення дві ціни на газ: 3600 та 7200 грн. Так, для всіх громадян України встановлювалася соціальна норма в обсязі 200 куб. м газу за ціною 3600 грн, що було майже вдвічі дешевше. 

Відповідно у травні-червні НКРЕ підняла тарифи на опалення і гарячу воду удвічі. 

Довідка:  Зранку 21 червня до лідера Радикальної партії Олега Ляшка додому  прийшли з обшуком представники ГПУ, однак, як з`ясувалось, помилилися адресою.

Виявилося, що їхньою метою був будинок екс-голови Адміністрації Президента, втікача Андрія Клюєва, який знаходиться поруч, за даними ГПУ, за тим же парканом.

Ляшко виправдовувався, що будинок поряд з Клюєвим він просто орендує. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші