Ляшко має намір боротися проти підвищення тарифів "Укрзалізницею"

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оголосив, що буде боротися проти підвищення "Укрзалізницею" тарифів на вантажні залізничні перевезення

Таку заяву він зробив під час відвідин комбінату "Запоріжсталь" 5 квітня, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Як запевняє лідер Радикальної партії, він вважає неприпустимим піднімати тарифи на вантажні залізничні перевезення в той момент, коли впали світові ціни на метал і зерно. Боротьба з підвищенням цін на вантажоперевезення, на думку Олега Ляшка, - єдина можливість відродити українську економіку, яка в іншому випадку втратить конкурентоспроможність на світових ринках.

Як відомо, 2 березня Кабінет міністрів України схвалив проект фінансового плану "Укрзалізниці" із середньорічним підвищенням тарифів на вантажні залізничні перевезення вантажів на 10%, незважаючи на те, що в 2014-15 роках ці тарифи і так виросли на 46,25%. В результаті такого рішення витрати на виробництво продукції зростуть, відповідно підприємства ГМК не зможуть запропонувати покупцям конкурентну ціну, а це означає, що підприємства гірничо-металургійного комплексу в Україні доведеться зупиняти. Дане рішення викликало вкрай негативну оцінку з боку профільних промислових об'єднань, профспілкових і політичних діячів.

Крім іншого, під час відвідування комбінату лідер Радикальної партії підняв питання загороджувальних заходів по збереженню металобрухту для потреб металургійної галузі.

"У минулому році Україна поставила рекорд з вивезення металобрухту з країни, незважаючи на те, що у нас його дефіцит", - заявив лідер партії, пояснюючи цю колізію корупційною схемою.

"Разом з моїм однопартійцем, головою комітету з промислової політики Верховної Ради Віктором Галасюком і колегами з інших фракцій, ми підготували законопроект про збільшення розміру експортного мита на вивіз металобрухту з 10 до 35 євро євро за тонну. Минулого тижня Верховна Рада прийняла цей Закон в першому читанні. Крім того, тарифи на імпорт брухту ми взагалі плануємо обнулити. Разом ці заходи вирішить проблему дефіциту металобрухту для українських металургів", – додав Олег Ляшко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада