Ляшко має намір боротися проти підвищення тарифів "Укрзалізницею"

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оголосив, що буде боротися проти підвищення "Укрзалізницею" тарифів на вантажні залізничні перевезення
Depo.Гроші
5 квітня 2016 16:42
ФОТО: depo.ua

Таку заяву він зробив під час відвідин комбінату "Запоріжсталь" 5 квітня, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Як запевняє лідер Радикальної партії, він вважає неприпустимим піднімати тарифи на вантажні залізничні перевезення в той момент, коли впали світові ціни на метал і зерно. Боротьба з підвищенням цін на вантажоперевезення, на думку Олега Ляшка, - єдина можливість відродити українську економіку, яка в іншому випадку втратить конкурентоспроможність на світових ринках.

Як відомо, 2 березня Кабінет міністрів України схвалив проект фінансового плану "Укрзалізниці" із середньорічним підвищенням тарифів на вантажні залізничні перевезення вантажів на 10%, незважаючи на те, що в 2014-15 роках ці тарифи і так виросли на 46,25%. В результаті такого рішення витрати на виробництво продукції зростуть, відповідно підприємства ГМК не зможуть запропонувати покупцям конкурентну ціну, а це означає, що підприємства гірничо-металургійного комплексу в Україні доведеться зупиняти. Дане рішення викликало вкрай негативну оцінку з боку профільних промислових об'єднань, профспілкових і політичних діячів.

Крім іншого, під час відвідування комбінату лідер Радикальної партії підняв питання загороджувальних заходів по збереженню металобрухту для потреб металургійної галузі.

"У минулому році Україна поставила рекорд з вивезення металобрухту з країни, незважаючи на те, що у нас його дефіцит", - заявив лідер партії, пояснюючи цю колізію корупційною схемою.

"Разом з моїм однопартійцем, головою комітету з промислової політики Верховної Ради Віктором Галасюком і колегами з інших фракцій, ми підготували законопроект про збільшення розміру експортного мита на вивіз металобрухту з 10 до 35 євро євро за тонну. Минулого тижня Верховна Рада прийняла цей Закон в першому читанні. Крім того, тарифи на імпорт брухту ми взагалі плануємо обнулити. Разом ці заходи вирішить проблему дефіциту металобрухту для українських металургів", – додав Олег Ляшко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада