Львівські шахти на межі зупинки

У вугільній галузі Львівської області склалася критична ситуація через зупинку роботи збагачувальної фабрики «Львівська вугільна компанія»
Львівські шахти на межі зупинки
Львівські шахти на межі зупинки

Про це повідомив т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський у зверненні до міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана, пише ДеПо з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

«На сьогодні у вугільній галузі Львівської області склалася критична ситуація у зв'язку із зупинкою роботи збагачувальної фабрики «Львівська вугільна компанія» з 22 серпня. На підприємстві існує заборгованість з виплати заробітної плати в сумі близько 10 млн грн», - йдеться в листі.

Зупинка роботи збагачувальної фабрики призвела до припинення переробки вугілля і відвантаження його на теплові електростанції. Єдиним джерелом надходження коштів для «Львівська вугільна компанія» є збагачення вугілля для державного підприємства «Львіввугілля». Завдяки стабілізації роботи «Львіввугілля» і збільшенню відвантаження товарної вугільної продукції на державне підприємство «Вугілля України» підприємство має зароблених і неоплачених коштів у сумі 59 млн грн.

«З метою стабілізації роботи підприємств вугільної галузі області та зняття соціальної напруженості в регіоні просимо доручити «Вугілля України» виділити для «Львіввугілля» кошти», - йдеться в листі.

За словами Турянського, необхідна сума складає: 3,7 млн грн - оплата для «Львівська вугільна компанія» за послуги зі збагачення вугілля за серпень; 2,9 млн грн - оплата за послуги зі збагачення вугілля у вересні; 10,2 млн грн - погашення заборгованості «Львіввугілля» за спожиту в серпні електроенергію; 20 млн грн - перший транш для введення в дію лави №134 шахти Степова.