Львівські шахти на межі зупинки

У вугільній галузі Львівської області склалася критична ситуація через зупинку роботи збагачувальної фабрики «Львівська вугільна компанія»
Depo.Гроші
8 вересня 2014 10:38
ФОТО: depo.ua
Львівські шахти на межі зупинки
Львівські шахти на межі зупинки

Про це повідомив т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський у зверненні до міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана, пише ДеПо з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

«На сьогодні у вугільній галузі Львівської області склалася критична ситуація у зв'язку із зупинкою роботи збагачувальної фабрики «Львівська вугільна компанія» з 22 серпня. На підприємстві існує заборгованість з виплати заробітної плати в сумі близько 10 млн грн», - йдеться в листі.

Зупинка роботи збагачувальної фабрики призвела до припинення переробки вугілля і відвантаження його на теплові електростанції. Єдиним джерелом надходження коштів для «Львівська вугільна компанія» є збагачення вугілля для державного підприємства «Львіввугілля». Завдяки стабілізації роботи «Львіввугілля» і збільшенню відвантаження товарної вугільної продукції на державне підприємство «Вугілля України» підприємство має зароблених і неоплачених коштів у сумі 59 млн грн.

«З метою стабілізації роботи підприємств вугільної галузі області та зняття соціальної напруженості в регіоні просимо доручити «Вугілля України» виділити для «Львіввугілля» кошти», - йдеться в листі.

За словами Турянського, необхідна сума складає: 3,7 млн грн - оплата для «Львівська вугільна компанія» за послуги зі збагачення вугілля за серпень; 2,9 млн грн - оплата за послуги зі збагачення вугілля у вересні; 10,2 млн грн - погашення заборгованості «Львіввугілля» за спожиту в серпні електроенергію; 20 млн грн - перший транш для введення в дію лави №134 шахти Степова.