Луценко вибив з компанії Злочевського 2 млрд грн до бюджету, - ЗМІ

Burisma Group, яку пов’язують з екс-міністром екології Миколою Злочевським, відшкодовала до бюджету податкові донарахування, які Генпрокуратура України і Державна фіскальна служба виявили під час перевірки діяльності компанії
Depo.Гроші
29 вересня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua

Офіційно компанія підтвердила, що до кінця кінця сплатить близько 2 млрд грн у бюджети всіх рівнів, передає depo.ua  з посиланням на

За даними джерела видання в компанії, тільки за останні кілька місяців, в слідстві перевірок відомством Юрія Луценка, операційні компанії Burisma Group  доплатили близько 500 млн грн.

Загалом за останні кілька років компаніями Злочевського  сплачено в держбюджети понад 5 млрд грн, підтверджують в Burisma Group.

Нагадаємо, що, за даними ГПУ, компанія не сплатила податків і завдала державі збитків на 1 млрд грн. Влітку під арешт потрапили рахунки ТОВ "Енерго-сервісна компанія" Еско-Північ", ТОВ "Парі", ТОВ "Перша українська газонафтова компанія". Арештовані були і понад 47 свердловин холдингу.

Довідка: Burisma Holdings була заснована в 2002 році, до її складу входять 4 операційні компанії, що займаються розробкою родовищ і видобутком вуглеводнів, - енергосервісна компанія "Еско-Північ", "Парі", "Перша українська газонафтова компанія" та "Алдеа".

Burisma Holdings володіє 20 ліцензіями на видобуток вуглеводнів в Україні.
Компанією володіє колишній міністр Микола Злочевський.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші