Лутковська просить Гройсмана дати гроші на 32 лікарні

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо проблеми закриття в Україні лікарень
Depo.Гроші
16 серпня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua

В апарат Уповноваженого з прав людини звернулися працівники "Українського диспансера радіаційного захисту Міністерства охорони здоров'я України", які скаржилися  на рішення щодо забезпечення за рахунок коштів місцевих бюджетів фінансування 32-х закладів охорони здоров'я, передає depo.ua з посиланням на прес-службу омбудсмана.

У зверненні йдеться про те, що згідно проекту держбюджету на 2017 рік фінансування зазначених установ планується за рахунок місцевих бюджетів.

Лутковська з листом звернулася до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням розібратися в ситуації.

"Уповноважений з прав людини звернула увагу прем'єр-міністра на те, що працівники зазначеного диспансеру надають кваліфіковану медичну допомогу малозабезпеченим верствам населення, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з усіх регіонів України (станом на 1 січня 2016 року таких осіб більше 1 млн 900 тис., з яких понад 400 тис. – діти). Крім того, з 2014 року фахівці установи надають також необхідну допомогу дітям учасників антитерористичної операції, які загинули або перебувають у зоні бойових дій. Вражає, що при цьому обсяг бюджетного фінансування установи в 2016 році становить по відношенню до витрат загального фонду державного бюджету України на цей період 0,003%", - йдеться у зверненні.

Чиновниця попросила прем'єр-міністра вирішити питання з належним фінансуванням вищевказаних медзакладів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив МОЗ розробити нову концепцію реформи охорони здоров'я.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші