Лук'янівське СІЗО планують перебудувати на гроші нардепів

Державна пенітенціарна служба планує побудувати нову будівлю Лук'янівського слідчого ізолятора у Києві на гроші народних депутатів України
Depo.Гроші
25 лютого 2015 16:10
ФОТО: depo.ua
Лук
Лук'янівське СІЗО планують перебудувати на гроші нардепів

Деякі парламентарі вже погодилися допомогти, заявив голова ДПтС Володимир Палагнюк в інтерв'ю «РБК-Україна».

«Київське СІЗО вимагає невідкладного ремонту. Більшість приміщень дуже старі. Косметичним ремонтом вже не обійтися. Але зараз коштів на це немає. Звичайно ж, найкращий вихід - будівництво нового ізолятора», - заявив Палагнюк.

За його словами, Польща та інші партнери України погодилися безкоштовно надати проектну документацію для будівництва нового СІЗО.

«Тому що коштів для розробки проекту у нас немає. Хочу зазначити, що є деякі народні депутати, які виявляють готовність за наявності проектної документації допомогти у будівництві нового ізолятора», - зазначив голова ДПтС.

Він уточнив, що дану ініціативу підтримали нардепи з фракцій «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт» і Радикальної партії.

Як повідомляв depo.ua, Лук'янівке СІЗО неофіційно вважається в'язницею №1. Сюди часом поміщають й підозрюваних у злочинах відомих політиків. Однак умови в СІЗО залишають бажати кращого. У серпні 2014 року там близько 100 ув'язнених оголосили голодування на знак протесту проти поганого медобслуговування та умов утримання.