Лондонський суд став на бік Коломойського у спорі з росіянами

Лондонський суд зняв арешт з активів українських бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму 380 млн доларів в рамках позову "Татнєфті" про постачання нафти на Кременчуцький НПЗ
Depo.Гроші
8 листопада 2016 14:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомило агентство Bloomberg, передає Depo.ua

Суд також прийняв сторону Боголюбова і ще одного бізнесмена Олександра Ярославського і відхилив позов "Татнєфті" "через відсутність реальних шансів на успіх справи", відзначає агентство.

 Як повідомлялося, "Татнєфть" в кінці березня 2016 року ініціювала судовий розгляд в Англії з Коломойським, Боголюбовим, а також бізнесменами Ярославським і Павлом Овчаренком у справі про постачання нафти на Кременчуцький нафтопереробний завод і вимагала відшкодувати 334 млн доларів збитку і відсотки.

У своєму позові "Татнєфть" заявила, що в 2009 році зазначені особи шахрайським шляхом привласнили кошти, що належали "Татнєфті" за нафту, поставлену на Кременчуцький НПЗ.

У квітні Лондонський суд заарештував зарубіжні активи бізнесменів на суму 380 млн доларів.

"Укртатнафта" створена відповідно до указів президентів України і Татарстану в 1994 році на базі Кременчуцького НПЗ. Раніше 18,296% акцій НПЗ належало структурам, близьким до ВАТ "Татнєфть", ще 28,7788% - міністерству майна Татарстану. Потім на підприємстві з'явилися нові акціонери, близькі до української групи "Приват" і бізнесмена Олександра Ярославського.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.