Ліцензія на 3G-зв'язок в Україні може подорожчати на 600 млн гривень

Кабінет Міністрів хоче збільшити вартість ліцензії на 3G-зв'язок до понад 3 млрд гривень з раніше передбачених 2,4 млрд гривень
Depo.Гроші
26 листопада 2014 08:20
ФОТО: depo.ua
Ліцензія на 3G-зв
Ліцензія на 3G-зв'язок в Україні може подорожчати на 600 млн гривень

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, передає ДеПо.

За його словами, Нацкомісія з регулювання зв'язку та телекомунікацій погодила з усіма міністерствами умови тендеру, але в порядку денному Кабміну сьогодні це питання не розглядатиметься.

«У КМУ є велике бажання збільшити вартісні вимоги до кожної смуги з 2,4 млрд гривень (запропонованих НКРЗІ) - до понад 3 млрд гривень (вводячи таким чином поняття курсу в процес)», - написав Шимків.

Він також повідомив, що сьогодні оператори працюють на ринку України та отримують дохід у гривні. Їхня прибутковість падає, бо економіка падає.

«Вимагати від них індексування інвестиції - це безумство непрофесіоналізму. Є достатньо країн, куди можна інвестувати і де уряди адекватніші. Історія про 3G - це історія про те, як можливість залучити інвестиції і створити принаймні імітацію привабливого інвестиційного клімату можна знищити», - заявив заступник глави АП.

На його думку, єдине, що стримує оголошення тендеру - це підписання проекту розпорядження про оголошення тендеру прем'єр-міністром.

Нагадаємо, 5 листопада уряд затвердив умови конкурсу на покупку ліцензій зв'язку третього покоління 3G, які були раніше підготовлені Нацкомісією з регулювання зв'язку та телекомунікацій.