Літаки "Антонова" начинять канадською авіонікою

"Укроборонпром" підписав два контракти про оснащення транспортного літака Ан-124, а також літаків типу Ан-148/158/178 сучасною авіонікою від канадської компанії Esterline CMC Electronics (CMC)
Depo.Гроші
12 липня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланянм на прес-службу держкомпанії.

"Відповідно до умов першого контракту, CMC постачатиме систему управління польотом CMA-9000 (FMS), датчики GPS CMA-5024 і багатофункціональний дисплей в подвійній конфігурації MFD-2068 для оновлення літаків Ан-124. Другий контракт передбачає, що українські авіабудівельники отримають систему управління польотом CMA-9000, а також мультифункціональні дисплеї MFD-3068 для виробництва Ан-148/158/178 комерційного та військового призначення", – зазначили в "Укроборонпромі".

У держкомпанії додали, що після отримання нової авіоніки "АНи" відповідатимуть вимогам Федерального управління цивільної авіації (FAA) і стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) для зв’язку, навігації, спостереження та управління повітряним рухом (CNS/ATM). Відповідна система від Esterline CMC Electronics взята на озброєння понад 60 військовими і цивільними операторами.

Крім того, літаки проекту Ан-132 комплектуватимуть новою версією турбоґвинтового двигуна PW150A від канадської компанії Pratt&Whitney Canada (P&WC). Такий меморандум також підписали під час Farnborough. А двомоторний AN-132D (спільний проект із Саудівською Аравією) використовуватиме гвинти системи Dowty R408 від компанії Dowty Propellers з Великої Британії.

Нагадаємо, що вчора Україна і Канада підписали Угоду про зону вільної торгівлі. Одразу після цього оголошено про плани створення спільного з канадською компанією Bombardier виробництва локомотивів в Україні.

Останні новини економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua