Life :) назвав причини відключення зв'язку в Криму

Український мобільний оператор Life :) призупинив роботу в Криму через пошкодження обладнання на території півострову
Depo.Гроші
24 вересня 2014 15:51
ФОТО: depo.ua
Life :) назвав причини відключення зв
Life :) назвав причини відключення зв'язку в Криму

Про це повідомили в інформаційно-консультаційному центрі оператора, передає ДеПо з посиланням на ИТАР-ТАСС.

«На даний момент можуть спостерігатися труднощі з наданням мобільного зв'язку на всій території Криму з причини пошкодження обладнання, декількох оптичних з'єднань третіми особами. Технічна команда Life :) зараз докладає максимум зусиль, щоб відновити зв'язок, в деяких населених пунктах він вже з'явився, терміни вирішення проблеми на даний момент відсутні, так як є труднощі з доступом до місця пошкодження, а також є не залежні від компанії зовнішні обставини », - заявили в інформаційно-консультаційному центрі оператора.

При цьому представник Life :) відмовилася уточнити, чи зверталася компанія в правоохоронні органи за фактом пошкодження свого обладнання.

Обслуговування абонентів Life :) на всьому півострові  призупинене з п'ятниці 19 вересня, коли оператор повідомив про технічний збій.

Life :) - український оператор мобільного зв'язку, 55% володіє турецька Turkcell, 45% контролює бізнесмен Ринат Ахметов.

Нагадаємо, в серпні через захоплення невідомими центрального офісу в Сімферополі припинив свою роботу мобільний оператор «Київстар». Ще раніше проблеми виникли у МТС-Україна.