Лагард пояснила, чому затягується рішення МВФ щодо України

Рада директорів МВФ оцінить виконання Україною програми реформ і ухвалить рішення про виділення Києву третього кредитного траншу за програмою EFF, схваленої в березні минулого року, лише після того, як буде виконано всю роботу за поточними зобов'язаннями
Depo.Гроші
15 липня 2016 19:41
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам у Вашингтоні, сказала директор-розпорядник фонду Крістін Лагард, передає depo.ua з посиланням на УНІАН

"Я віддаю належне владі України в тому, що було зроблено за останні два роки – в економіці, в соціальній сфері. Разом із тим, ми не можемо не розуміти, що багато рішень ще потрібно ухвалити, й ухвалити їх повинен парламент – Верховна Рада", – сказала Лагард, уточнивши, що саме Верховна Рада має виконати зобов'язання за поточним – другим переглядом програми реформ із МВФ.

"Це технічні моменти. Але їх теж потрібно виконати. Роботі має бути зроблена, – сказала Лагард. – Вважаю, що президент Порошенко і новий прем`єр-міністр України докладуть усіх зусиль, щоб фіналізувати роботу (за поточним етапом співпраці – ред)". 

Раніше директор Департаменту зовнішніх зв`язків МВФ Джеррі Райс сказав, що Рада директорів МВФ може зібратися для обговорення українського питання, як і планувала, до кінця липня або вже після традиційних серпневих канікул – у вересні.

При цьому МВФ у будь-якому випадку не розглядатиме можливість об`єднання кредитних траншів, визначених графіком платежів. Україна, в разі позитивного рішення Ради директорів фонду, отримає лише один кредитний платіж, його розмір не уточнюється. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.