Квадратний метр — революція у світі нерухомості

15 грудня 2014 на ринку нерухомості України розпочав роботу найпотужніший сервіс житлової нерухомості «Квадратний метр». Вже сьогодні сервіс доступний для мешканців Львова, Вінниці та Хмельницького. У намірах засновників проекту почати роботу сервісу в Києві та інших містах України вже на початку 2015 року
Depo.Гроші
23 грудня 2014 14:17
ФОТО: depo.ua
Квадратний метр — революція у світі нерухомості
Квадратний метр — революція у світі нерухомості

«Квадратний метр» створений, щоб задовольнити потреби всіх громадян України, які потребують житла, але мають обмежені фінансові можливості його придбати. Сервіс зацікавить і тих, хто хоче збільшити свої заощадження. Механізм роботи двох видів сервісу «Квадратний метр» абсолютно простий та прозорий.

Клієнти, що зацікавлені у придбанні квартири через сервіс «Квадратний метр», вибирають програму «Скарбничка». Вона допоможе накопичувати квадратні метри протягом необмеженого часу і згодом перетворити їх на бажану квартиру в сучасному об'єкті нерухомості в будь-якому з 13 міст України. Для клієнтів, зацікавлених примножити свої заощадження за допомогою сервісу «Квадратний метр», була створена програма «Трейдер». Вона дає можливість заробляти на зростанні цін, купуючи-продаючи квартири. Зазвичай різниця в ціні одного квадратного метра площі на початковій і кінцевій стадії будівництва становить 2000 - 3500 грн. Ця різниця і є прибутком клієнта.

Один із прикладів роботи за програмою «Трейдер»: клієнт купує квадратні метри, вкладає їх у вибраний об'єкт нерухомості, що знаходиться на початковій стадії будівництва. Через п'ять місяців продає їх на фінальній стадії будівництва будинку за підвищеною ціною, у чому йому з радістю допоможуть менеджери центрів продажів. Отримує прибуток за рахунок різниці в ціні.

Та це ще не всі переваги роботи з сервісом. Ціна за один квадратний метр площі для учасників становить 6014 грн. Такий рівень ціни визначений наказом Мінрегіонбуду та є середньозваженим в Україні.

Отже, проект «Квадратний метр» створено, щоб забезпечити українців гідним
житлом у сучасних новобудовах, дати можливість збільшити свої заощадження, захистити накопичені гроші від девальвації гривні в нестабільній ситуації, в якій сьогодні перебуває Україна.

Тому приєднуйтесь до проекту «Квадратний метр» на цікавих для Вас умовах. Вкладайте гроші в надійну валюту — квадратний метр.

Більш детально ознайомитися з програмами сервісу Ви можете, відвідавши веб-сторінку www.1meter2.com або центри продажів партнерів проекту: Галерея нерухомості, Набережний Квартал, які розташовані в містах Львів, Вінниця та Хмельницький.