Куди інвестувати під час кризи, або чим криптовалюта краща за золото

Прийшов час ламати шаблони і руйнувати стереотипи
Depo.Гроші
25 квітня 2016 11:53
ФОТО: depo.ua

Ми звикли вважати найкращим способом збереження своїх коштів золото і нерухомість. Але сьогодні всім відомо, що будь-яка криза може однаково зачепити як ринок нерухомості, знецінюючи навіть елітні апартаменти, так і ринок дорогоцінних металів. І в цих умовахможна знайти якісь альтернативні рішення, які ще донедавна здавалися лише вигадками фантастів. Йдеться про розвиток цифрових грошей, які на сьогодні просунулися так далеко, що вже нікого не здивуєш оплатою товарів і послуг в інтернеті віртуальними bitcoin, або, як кажуть ті, хто йде в ногу з часом, "криптовалютою".

Куди інвестувати під час кризи, або чим криптовалюта краща за золото - фото 1

Зручність розрахунків віртуальними грошима в інтернеті, безпека і анонімність транзакцій, відсутність можливості контролю з боку фіскальних органів, нечутливість до інфляції й інші переваги криптовалюти різко відрізняють її від звичних всім грошових знаків. Сьогодні багато хто ставиться до віртуальних грошей як до найдосконалішої формі золота. Крім зазначених переваг, кріптогроші мають найголовніше - використовуючи сучасні технології електронні гроші роблять собі подібних. І в цьому процесі як ніколи набуває сенсу відома фраза "гроші роблять гроші". Що ж стосується золота, воно з часом може зрости в ціні, а може і не зрости.

Куди інвестувати під час кризи, або чим криптовалюта краща за золото - фото 2

Криптогроші в порівнянні з золотом мають ряд незаперечних переваг:

- Золото можна взяти тільки там, де воно є фізично, криптовалюту ж можна здобути всюди, де є інтернет; відповідно,ваше золото може взяти абсолютно будь-яка людина без вашого дозволу, а ваші електронні гроші надійно захищені добре продуманими і перевіреними часом засобами;

- Золото можна зберігати в банку, але при цьому вам ніколи і ніхто не зможе гарантувати його повну безпеку, а ваша криптовалюта зберігається в вашому комп'ютері, і кожна транзакція проводиться під вашим повним контролем;

- Процес ліквідності золота безпосередньо залежить від способу його фізичної доставки, безпека якої не гарантована, а перевести свою криптовалюту в будь-яку точку світу ви можете абсолютно безпечно, миттєво і в будь-який час доби.

Куди інвестувати під час кризи, або чим криптовалюта краща за золото - фото 3

Визначною подією в області електронних валют стала поява принципово нової криптовалюти EDRСoin. Процес її видобутку не вимагає проведення складних обчислень на потужних комп'ютерах і може здійснюватися на будь-яких пристроях, включаючи планшети і смартфони. Відпала необхідність збирати дорогу мега-Майнінг-ферму, як у випадку з bitcoin, і витрачати гігават електроенергії на її роботу - Майнінг EDRСoin неймовірно простий! Для того, щоб «ваші гроші зробили вам ще грошей», досить просто купити певну кількість криптовалюти EDRСoin, після чого Майнінг нових монет буде відбуватися автоматично, а ви будете отримувати до 0,35% від суми на вашому криптогаманці в день!

Куди інвестувати під час кризи, або чим криптовалюта краща за золото - фото 4

Ви сумніваєтеся, що зберігати свої грошові кошти в криптовалюті EDRСoin вигідніше, ніж в золоті? Переконайтеся в цьому самі, зробивши всього три простих кроки:

1. Скачайте гаманець на сайті https://blockchain.mn/wallet

2. Обміняйте свої накопичення на EDRСoin на биржі криптовалют https://exrates.me чи в обміннику https://nexl.me/ !

 3. Отримуйте щоденний прибуток з допомогою eco-friendly криптовалюти!

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.