KSG BANK захистив у суді свою честь надійної фінустанови (ДОКУМЕНТ)

Рішенням Господарського суду міста Києва від 14 вересня 2015 року інформація про нібито проблеми KSG BANK визнана недостовірною та такою, що порушує особисте немайнове право на недоторканність ділової репутації
Depo.Гроші
22 вересня 2015 16:12
ФОТО: depo.ua

Проаналізувавши претензії Банку до інформації, поширеної сайтом GOLOS.UA, суд також прийняв рішення зобов'язати власника сайту ТОВ "ГОЛОС.ЮА" спростувати недостовірну інформацію про нібито проблеми в KSG BANK аналогічним шляхом - за допомогою публікації на сайті відповідного матеріалу з достовірною інформацією. Про це йдеться в рішенні суду, остаточна версія якого датована 18 вересня 2015 року. Його копію має у своєму розпорядженні depo.ua.

KSG BANK захистив у суді свою честь надійної фінустанови (ДОКУМЕНТ) - фото 1

KSG BANK захистив у суді свою честь надійної фінустанови (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Також суд постановив стягнути з видання судові витрати.

"Рішення суду об'єктивне, справедливе і зважене, спрямоване на захист нашої ділової репутації, яка є для нас найдорожчим понад усе, - говорить голова правління KSG BANK Олег Блозовський. - У майбутньому при необхідності ми завжди будемо відстоювати нашу репутацію, яку вважаємо дуже важливим нематеріальним активом, аж до звернення в судові інстанції різних рівнів".

Нагадаємо, що протягом усіх останніх місяців KSG BANK із серйозним запасом виконує нормативи ліквідності, встановлені регулятором - НБУ. Так, станом на 3.08.2015 р, норматив миттєвої ліквідності Н4, який повинен бути не менше 20%, досягав 52,13%, норматив поточної ліквідності Н5 - 99,11% (повинен бути не менше 40%), норматив короткострокової ліквідності Н6 - 163,07% (повинен бути не менше 60%).

За даними рейтингу Фінансового клубу, KSG BANK входить в ТОП-50 провідних українських банків. Цей рейтинг був підготовлений на основі інформації банків й оцінок провідних фінансових експертів країни. KSG BANК також увійшов до топ 15 банків по надійності депозитів згідно рейтингу, підготовленому у вересні 2015 агентством "Стандарт-рейтинг".

Довідка про банк:

ПАТ "KSG BANK" працює на ринку з 1993 р. Банк є універсальною фінансовою установою, що надає клієнтам послуги з розрахунково-касового обслуговування, валютних операцій, оренди депозитарних сейфів. Банк пропонує депозитні програми і кредитування юридичним і фізичним особам. Стратегічним пріоритетом банку є підтримка малого та середнього бізнесу, підприємців.

Більше новин України читайте у розділі Гроші. depo.ua.

Мітки: KSG BANK