KSG BANK увійшов до ТОП-15 рейтингу надійності банківських депозитів

KSG BANK увійшов до ТОП-15 рейтингу надійності банківських депозитів, що був підготовлений фахівцями рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" за підсумками першого півріччя 2015 на підставі квартальних звітів банків
Depo.Гроші
22 вересня 2015 16:03
ФОТО: depo.ua

Незважаючи на складну ситуацію на фінансовому ринку, для отримання об'єктивної оцінки автори дослідження "Рейтинг надійності банківських депозитів" прийняли рішення посилити параметри рейтингу для його учасників в частині прибутковості операцій, адекватності капіталу і підтримки від акціонерів.

При підготовці рейтингу використовувалася прийнята у світі модель СAMEL. При цьому фахівці "Стандарт-Рейтингу" вивчали вплив на надійність депозитів таких факторів як капітал банку, якість кредитного портфеля, ліквідність, прибутковість операцій, масштаб діяльності, підтримка акціонерів, якість депозитних програм.

"Реалізуючи стратегію Банку, ми завжди робили акцент на такі ключові цінності для наших клієнтів як стабільність і надійність, - говорить голова правління KSG BANK Олег Блозовський, - Висока оцінка рейтингу свідчить про правильність обраної нами моделі розвитку, що поєднує збільшення прибутковості з оптимальною моделлю ризик-менеджменту. Крім того, ми приділяємо пильну увагу питанням підтримки ліквідності. Нормативи поточної, миттєвої ліквідності, у нашому банку завжди в кілька разів перевищують встановлені показники. Відрадно, що, займаючи 100-е місце за активами, по надійності депозитів Банк увійшов до ТОП-15 кращих фінустанов країни".

Протягом усіх останніх місяців KSG BANK із серйозним запасом виконує нормативи ліквідності, встановлені регулятором - НБУ.

Так, станом на 3.08.2015 р, норматив миттєвої ліквідності Н4, який повинен бути не менше 20%, досягав 52,13%, норматив поточної ліквідності Н5 - 99,11% (повинен бути не менше 40%), норматив короткострокової ліквідності Н6 - 163,07% (повинен бути не менше 60%).

Нагадаємо, що, за даними рейтингу Фінансового клубу, KSG BANK входить в ТОП-50 провідних українських банків. Це рейтинг був підготовлений на основі інформації банків і оцінок провідних фінансових експертів країни.

Більше новин України читайте у розділі Гроші. depo.ua.