КSG Bank спрямує на фінансування малого та середнього бізнесу понад 100 млн грн

У рамках програми фінансування МСБ КSG BANK до кінця 2016 року профінансує проекти клієнтів у сегменті малого та середнього бізнесу на 100 млн грн
КSG Bank спрямує на фінансування малого та середнього бізнесу понад 100 млн грн
КSG Bank спрямує на фінансування малого та середнього бізнесу понад 100 млн грн

Мета проекту - формування постійних процентних доходів у балансі банку, повідомила прес-служба банку з посиланням на голову Наглядової ради КSG BANK Олега Блозовського, передає depo.ua.

Згідно з програмою, планується наступний розподіл загальної суми фінансування (100 млн грн) в розрізі послуг: факторинг (40 млн грн), овердрафт (до 30 млн грн), овердрафти під зарплатні проекти (до 20 млн грн), інші проекти (до 10 млн грн).

"Малий і середній бізнес, як і раніше, є найважливішим стратегічним пріоритетом нашого банку, - говорить Олег Блозовський, - Нам дуже боляче споглядати, що держава, на жаль, не вживає дієвих ефективних кроків для розвитку цього сектору економіки. І це при тому, що, судячи за заявками наших клієнтів, цікавих проектів, здатних стимулювати економічний підйом країни, в секторі МСБ аж ніяк не мало. У нас немає обмежень за галузевим принципом. Ми готові кредитувати перспективні, надійні і досить маржинальні (дохідні) проекти в будь-якій сфері економіки".

За словами банкіра, пріоритетними секторами фінансування є енергозбереження, торгівля, АПК, імпорт/експорт.

За даними прес-служби, паралельно з реалізацією програми кредитування МСБ КSG BANK активно розвиває канали продажів, роблячи банк ще ближчим до клієнта. До кінця літа нові відділення будуть відкриті у Львівському регіоні - м. Львів, а також в Одеській області – м. Чорноморськ (колишній Іллічівськ). До кінця 2016 року нові відділення з'являться в Києві, Харкові та Одесі.

"При визначенні регіону, в якому відкриваємо відділення, ми керуємося територіальним розміщенням вже існуючих клієнтів, щоб досягти самоокупності відділень, а також наявністю ТОП-менеджера, якому під силу реалізувати наші плани в конкретному регіоні", - пояснює голова Наглядової ради KSG BANK.

Як зазначає прес-служба, протягом першого півріччя KSG BANK з запасом виконав нормативи ліквідності, встановлені регулятором - НБУ. Так, станом на 1.08.2016, норматив миттєвої ліквідності Н4, який повинен бути не менше 20%, досягнув - 85,53%, норматив поточної ліквідності Н5 - 202,94% (при встановленому нормативі не менше 40%), норматив короткострокової ліквідності Н6 - 190,44% (при встановленому нормативі не менше 60%), капітал банку становить 153 млн грн при встановленому на 17.06.2016 р. НБУ нормативі в 120 млн грн.

ПАТ "КСГ БАНК" працює на ринку України з 1993 року банк є універсальною фінансовою установою, що надає послуги як для юридичних, так і для фізичних осіб (розрахунково-касове обслуговування, здійснення валютних операцій, оренда індивідуальних сейфів). Також Банк пропонує депозитні програми і кредитування. Стратегічним пріоритетом Банку є підтримка малого та середнього бізнесу, підприємців.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки Банки