КSG Bank спрямує на фінансування малого та середнього бізнесу понад 100 млн грн

У рамках програми фінансування МСБ КSG BANK до кінця 2016 року профінансує проекти клієнтів у сегменті малого та середнього бізнесу на 100 млн грн
Depo.Гроші
9 серпня 2016 12:53
ФОТО: depo.ua
КSG Bank спрямує на фінансування малого та середнього бізнесу понад 100 млн грн
КSG Bank спрямує на фінансування малого та середнього бізнесу понад 100 млн грн

Мета проекту - формування постійних процентних доходів у балансі банку, повідомила прес-служба банку з посиланням на голову Наглядової ради КSG BANK Олега Блозовського, передає depo.ua.

Згідно з програмою, планується наступний розподіл загальної суми фінансування (100 млн грн) в розрізі послуг: факторинг (40 млн грн), овердрафт (до 30 млн грн), овердрафти під зарплатні проекти (до 20 млн грн), інші проекти (до 10 млн грн).

"Малий і середній бізнес, як і раніше, є найважливішим стратегічним пріоритетом нашого банку, - говорить Олег Блозовський, - Нам дуже боляче споглядати, що держава, на жаль, не вживає дієвих ефективних кроків для розвитку цього сектору економіки. І це при тому, що, судячи за заявками наших клієнтів, цікавих проектів, здатних стимулювати економічний підйом країни, в секторі МСБ аж ніяк не мало. У нас немає обмежень за галузевим принципом. Ми готові кредитувати перспективні, надійні і досить маржинальні (дохідні) проекти в будь-якій сфері економіки".

За словами банкіра, пріоритетними секторами фінансування є енергозбереження, торгівля, АПК, імпорт/експорт.

За даними прес-служби, паралельно з реалізацією програми кредитування МСБ КSG BANK активно розвиває канали продажів, роблячи банк ще ближчим до клієнта. До кінця літа нові відділення будуть відкриті у Львівському регіоні - м. Львів, а також в Одеській області – м. Чорноморськ (колишній Іллічівськ). До кінця 2016 року нові відділення з'являться в Києві, Харкові та Одесі.

"При визначенні регіону, в якому відкриваємо відділення, ми керуємося територіальним розміщенням вже існуючих клієнтів, щоб досягти самоокупності відділень, а також наявністю ТОП-менеджера, якому під силу реалізувати наші плани в конкретному регіоні", - пояснює голова Наглядової ради KSG BANK.

Як зазначає прес-служба, протягом першого півріччя KSG BANK з запасом виконав нормативи ліквідності, встановлені регулятором - НБУ. Так, станом на 1.08.2016, норматив миттєвої ліквідності Н4, який повинен бути не менше 20%, досягнув - 85,53%, норматив поточної ліквідності Н5 - 202,94% (при встановленому нормативі не менше 40%), норматив короткострокової ліквідності Н6 - 190,44% (при встановленому нормативі не менше 60%), капітал банку становить 153 млн грн при встановленому на 17.06.2016 р. НБУ нормативі в 120 млн грн.

ПАТ "КСГ БАНК" працює на ринку України з 1993 року банк є універсальною фінансовою установою, що надає послуги як для юридичних, так і для фізичних осіб (розрахунково-касове обслуговування, здійснення валютних операцій, оренда індивідуальних сейфів). Також Банк пропонує депозитні програми і кредитування. Стратегічним пріоритетом Банку є підтримка малого та середнього бізнесу, підприємців.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: Банки