Кримчани прагнуть обміняти свої квартири на київські

Дедалі більша кількість жителів Криму замислюється про обмін свого житла на квартири в Києві
Depo.Гроші
24 жовтня 2014 17:15
ФОТО: depo.ua
Кримчани прагнуть обміняти свої квартири на київські
Кримчани прагнуть обміняти свої квартири на київські

Здебільшого це ті люди, які не збираються приймати російське громадянство, тому подальше проживання в Криму для них стає неможливим.

Наприклад, родина Куванових з трьома дітьми готова зі своєї 3-кімнатної упорядкованої квартири в Саках переїхати в 2-кімнатну квартиру в Києві, причому з мінімальними умовами, люди згодні навіть на квартиру без ремонту, аби тільки придбати квартиру в Києві в новобудові і щоб вона знаходилася поруч із дитячим садком і школою.

Ця родина однією з перших переїхала до Києва, незважаючи на те, що їхня квартира у Саках була за 10 хвилин їзди від моря, поруч із цілющим грязьовим озером. Після приїзду переселенцям надали тимчасове житло у передмісті Харкова, проте подружжя з трьома дітьми, які проживають зараз у одній кімнаті в реабілітаційному центрі для алко- та наркозалежних людей у Покотилівці, сподіваються на своє власне, яке отримають за допомогою обміну.

Існують також і охочі переїхати на півострів, ближче до моря, туди, де тепло і, як здається їм, більш безпечно. Харківські газети й дошки оголошень заповнені пропозиціями про переселення. Здебільшого пропонуються до обміну однокімнатні квартири, але є й VIP-пропозиції.

Наприклад, жінка, яка проживає у Харкові в елітному районі на Московському проспекті, у квартирі площею близько ста семи квадратних метрів, з шикарним євроремонтом, мріє переселитися у рівноцінні апартаменти на березі моря в Криму.

Також продають харків'яни і сувеніри, привезені у різні роки з подорожей по Криму. Це чашки із кримськими пейзажами, речі з пам'ятними написами, морські раковини і презенти з мушель. Вартість пропонованих сувенірів коливається від 3 до 100 грн, а пропозиціями про продаж рясніють всілякі дошки оголошень.

Найціннішою пропозицією стала книга, яка була видана майже вісімдесят років тому - «Казки і легенди татарів Криму», зараз її вартість складе близько 2500 грн.