«Кримнаш»: жителям з індивідуальним опаленням відключать газ

Оскільки російські норми забороняють встановлювати в багатоквартирних будинках індивідуальне опалення, жителів захопленого Криму за цю провину відключатимуть від газових мереж
Depo.Гроші
22 січня 2015 01:03
ФОТО: depo.ua
«Кримнаш»: жителям з індивідуальним опаленням відключать газ
«Кримнаш»: жителям з індивідуальним опаленням відключать газ

Таку заяву зробив директор державного підприємства «Крымгазосети» Сергій Тарасов, передає depo.ua з посиланням на «Комсомольскую правду».

«Ми такий дозвіл не давали і не даємо. Воно можливе тільки при дозволі власника будинку. Самовільні установки - це грубе порушення правил безпеки систем газопостачання. Треба розуміти, що газ - вибухонебезпечна речовина», - пояснив Тарасов.

За словами директора, якщо абонент готовий виконати роботи з узаконення всіх моментів, пов'язаних з отриманням технічних умов, розробкою проектно-кошторисної документації та дозволом, то таких громадян відключати не будуть. Також не чіпатимуть і ті квартири, які вже мають автономне опалення, тому що «закон зворотної сили не має». Однак, мешканців, які зараз самовільно встановлюють обладнання, відключатимуть.

Нагадаємо, раніше колишній «перший віце-прем'єр уряду» окупованого Криму Рустам Теміргалієв розповів, що до весни в Криму настане комунальне пекло і голод.

«У разі провалу переговорів у Мінську Київ продовжить стратегію стимулювання протестних настроїв у Криму, пік яких припаде на лютий-березень - відключення світла співпадуть з помітним зниженням тиску газу через похолодання, дефіцитом питної води і блокуванням поставок продовольства на півострів», - передрікав Теміргалієв.

Нагадаємо, що в Україні дозволяється і навіть заохочується перехід на індивідуальну систему опалення.

Мітки: Крым, Крымнаш