Кропивницька авіакомпанія літатиме в Південному Судані

На Україну очікує відкриття десятків нових авіарейсів
Depo.Гроші
26 вересня 2016 19:27
ФОТО: depo.ua

Комісія Державної авіаційної служби (Державіаслужба) України з розгляду питань про права на експлуатацію повітряних ліній 26 вересня 2016 року рекомендувала голові служби видати низку прав на виконання авіарейсів українським авіакомпаніям, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Interfax-Україна".

За підсумками засідання комісії авіакомпанії "Урга" (Кропивницький) рекомендовано видати права на виконання авіаперевезень в інших країнах, а саме Нзарі (Південний Судан).

Авіакомпанії "Азур Ейр Україна" рекомендовано видати права на регулярні рейси Київ-Дубай і на чартери з Києва до Верони, Шарм-ель-Шейха, Хургади, Анталії, Даламана, Коньї, Бургаса; з Харкова до Анталії, Даламана, Хургади, Шарм-ель-Шейха; з Одеси до Анталії Шарм-ель-Шейха, Хургади; зі Львова до Анталії, Даламана, Шарм-ель-Шейха, Хургади; із Запоріжжя до Анталії, Шарм-ель-Шейха і Хургади.

Крім того, авіакомпанії "Роза вітрів" рекомендовано до видачі права на регулярні рейси Київ-Дніпро та Івано-Франківськ - Салерно, а також на чартери з Києва до Анталії, Шарм-ель-Шейха, Хургади, Таби, Зальцбурга, Кіттіли, Рованіемі, Марибора, Бергамо, Занзібара, Пунта-Кани; зі Львова до Хургади; з Дніпра до Шарм-ель-Шейха, Верони, Марибора; з Одеси, Запоріжжя, Вінниці до Шарм-ель-Шейха; з Харкова до Кіттіли та Марибора.

Компанії також рекомендовано розширити їй частоти на чартерні польоти з Києва до Шарм-ель-Шейха і Хургади, зі Львова до Хургади та з Дніпра, Харкова, Одеси і Запоріжжя до Анталії.

Авіакомпанії "Дарт" рекомендовано задовольнити заявку на виконання регулярних рейсів з Одеси, Києва і Львова до Тбілісі та Батумі, а також на польоти в інших державах, а саме: Литві, Норвегії, Іспанії, Швеції, Франції, Мавританії, Марокко, Намібії, Тунісі, Камеруні.

Авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), найбільшій авіакомпанії країни, рекомендовано розширити частоти на регулярних маршрутах Київ-Вільнюс та Київ-Коломбо, а також видати права на "регулярку" до Каунаса зі Львова та Одеси.

Окрім цього, рекомендовано видати МАУ призначення на чартери з Києва до Шарм-ель-Шейха, Хургади, Таби, Анталії, Кіттіли, Каяни, Попрада, Аліканте, Ейлата, Занзібара, Акаби, Гоа; з Харкова до Шарм-ель-Шейха, Хургади; з Одеси та Запоріжжя до Хургади; зі Львова до Хургади та Анталії.

Авіакомпанії "Браво" рекомендовано видати права на регулярні польоти з Києва та Одеси до Батумі, Кутаїсі та Тбілісі, а також на чартери з Києва на Гоа.

Нагадаємо, що Геннадій Москаль не втрачає надію "реанімувати" аеропорт "Ужгород".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.