Криза та уряд США зірвали найбільшу угоду в нафтогазовому секторі

Нафтосервісні компанії Halliburton і Baker Hughes скасували угоду про об'єднання активів на $ 28 млрд.
Depo.Гроші
2 травня 2016 19:01
ФОТО: depo.ua

У зв'язку із закінченням терміну дії договору про злиття, Halliburton повинна заплатити Baker Hughes $ 3,5 млрд відступних до 4 травня 2016 року, говориться в повідомленні компанії Halliburton, передає depo.ua з посиланням на Росбалт.

“Обидві компанії очікували, що запропоноване злиття призведе до безперечних переваг для акціонерів, клієнтів та інших зацікавлених сторін. Але проблеми в отриманні решти дозволів регулюючих органів та загальні умови галузі, які негативно позначилися на угоді, привели до висновку, що припинення (злиття) є кращим рішенням”, - повідомив голова і головний виконавчий директор компанії Halliburton Дейв Лезар.

“Це надзвичайно складна глобальна транзакція і, в кінцевому рахунку, ніяке (інше) рішення не може задовольнити вимоги антимонопольних регуляторів в США і за кордоном”, - пояснив голова і головний виконавчий директор компанії Baker Hughes Мартін Крейгхет.

Halliburton домовилася про покупку компанії Baker Hughes за $ 34,6 млрд ще в кінці 2014 року. Після завершення угоди нинішні акціонери Baker Hughes повинні були володіти близько 36% об'єднаної компанії. Акціонери нафтосервісних компаній схвалили цю операцію.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: США, нафта