Кримські винороби проситимуть Путіна заборонити в Росії вина з Європи

Кримські винороби знову звернуться до керівництва країни з проханням ввести заборону на ввезення до Росії вина з країн Європи
Depo.Гроші
25 червня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила голова кримського Бюро винограду і вина Яніна Павленко, передає depo.ua з посиланням на "Комерсант".

"Збираємося обговорити на найближчому засіданні Бюро винограду і вина питання повторного звернення до керівництва країни про введення заборони на ввезення європейського вина. Засідання буде наступного тижня", - сказала Павленко. Вона нагадала, що близько дев'яти місяців тому з таким же проханням кримські винороби вже зверталися до президента Росії.

Ідею заборони на ввезення європейського вина в Росію готові підтримати і в приватній виноробній компанії з участю іноземного капіталу "Інкерман".

"За співвідношенням ціна-якість європейські вина для нас взагалі не конкуренти. Але якщо європейські партнери будуть нас, грубо кажучи, тролити, то я, як патріот країни, і весь наш трудовий колектив єдиним строєм підтримаємо політику уряду Росії. Ми за підтримку вітчизняного виробника", - сказав директор Інкерманського заводу марочних вин Олексій Липко.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 24 червня своїм указом продовжив дію російських санкцій щодо імпортних товарів на рік. Це стало відповіддю на продовження Євросоюзом санкцій проти Росії, рішення про це владі ЄС ухвалили 22 червня.