Кредитори визнали неприйнятними пропозиції України щодо реструктуризації боргу, - ЗМІ

Кредитори визнали неприйнятними оновлені пропозиції України про реструктуризацію зовнішнього боргу і відмовилися обговорювати їх з українським Мінфіном
Depo.Гроші
5 серпня 2015 17:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили обізнані джерела, передає depo.ua з посиланням на Reuters.

За даними джерела, комітет кредиторів, який об'єднує найбільших утримувачів євробондів України на суму близько 9 млрд дол., попросив перенести обговорення на наступний тиждень, щоб підготувати свою відповідь Києву.

В той же час Наталія Яресько у своєму "Фейсбуці" повідомила, що Україна повністю отримала другий транш від МВФ.

"Вчора Україна отримала 1.7 млрд. дол. другого траншу від МВФ. Гроші були надані в рамках діючої кредитної програми Механізм Розширеного Фінансування (Extended Fund Facility - EFF).

Всі ці кошти підуть до золотовалютних резервів Національного банку. Це означає, що в НБУ буде більше ресурсу для забезпечення стабільності курсу гривні.
МВФ підтримує розроблений нами план реформ, і отримання цього траншу означає, що міжнародна спільнота визнає прогрес українського уряду на шляху змін. Ми вже зробили низку важливих кроків в цьому напрямку, та попереду ще дуже батаго роботи. Але ефект від оздоровлення, завдяки нашій програмі реформ, економіки України вже незабаром зможуть відчути всі наші співвітчизники - через повернення України до економічного зростання, повернення інвестицій та створення нових робочих місць.

Від імені всього українського народу, я би хотіла щиро подякувати нашим партнерам із МВФ за їх тривалу підтримку та впевненість в успіху нашої держави", - написала вона.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.