Кредит довіри від МФО

Фінансові аналітики визначили більш ніж 500 великих та маленьких проблем, для вирішення яких людям потрібні термінові гроші. І, звичайно, кожен вважає свою потребу в грошах найважливішою, а подолати її хочеться якомога швидше, без зайвого клопоту і, бажано, не виходячи з дому. Без всілякого сумніву – це про мікрокредитування. Сьогодні все більше мікрокредиторів не просять у клієнтів ані телефони родичів, ані ксерокопії документів, ані фото з паспортом чи банківською картою, ані посилання на акаунт у соцмережі, ані довідку про доходи. Отже, вам просто конче необхідний кредит онлайн! До 15 тис. грн, під 0%, за 5 хвилин, в режимі 24/7 і на карту.

Кредит довіри від МФО
Фото: Shutterstock

 

Хто й кого мікрокредитує

Найбільш затребувані і авторитетні мікрофінансові організації за версією МФО, які видають гроші в кредит на оптимальних умовах в Україні:

Детально переглянути вимоги і умови кредитування можна на персональній сторінці кожного учасника МФО. Там же ви побачите запропоновані акції, бонуси і програми лояльності для постійних і нових клієнтів.

Щоб отримати мікрокредит у МФО досить бути повнолітнім громадянином України. Не потрібні:

 • довідка про доходи;
 • поручитель або застава;
 • звіт про цільове призначення грошей.

Таким чином клієнами мікрокредиторів легко стають: студенти, пенсіонери, безробітні, офіційно непрацевлаштовані, особи з поганою кредитною історією, жінки у декретній відпустці.  І подробиці

Важливо! Практично всі процеси обробки запиту автоматизовані, він проходить кілька стадій перевірки: оцінка кредитоспроможності (скоринг-аналіз), звірка з Української Базою Кредитних Історій на предмет наявності боргів або прострочених кредитів. Можливий дзвінок співробітника для уточнення персональних даних.

Вибір кредитора

Тут важливо знайти баланс ціна/ якість. Найкоротший та найефектівніший шлях – звернутися до спеціальних ресурсів-агрегаториів, які надають порівняльну характеристику всіх кредитних організацій допоможуть знайти найбільш вигідну пропозицію. І що важливо, на вибір надаються лише надійні та перевірені МФО мікрофінансові організації, які мають:

 •  ліцензію та патент на проведення кредитно-фінансової діяльності;
 • сертифікати SSL (гарантія того, що персональна інформація передається по захищеному протоколу) і відповідності стандартам PCI DSS (безпека даних в обслуговуванні банківських карт) – гарантію захисту персональних даних клієнта.

Важливо! Завжди читайте всі умови, особливо дрібним шрифтом, щоб уникнути непорозумінь, які можуть призвести до фінансовими стягненнями у вигляді пені, штрафів або неустойки.

Необхідні документи

 • Паспорт громадянина України.
 • Ідентифікаційний податковий номер (ІПН).
 • Банківська карта для зарахування грошей, яку треба підв'язати онлайн до особистого кабінету в обраній організації.
 • Електронна пошта та діючий номер мобільного телефону, для відправки SMSкоду верифікації або екстреного зв'язку з співробітниками кредитора.

Швидкий займ крок за кроком

1. Завантажити сторінку сервісу, обрати бажану суму і термін користування кредитними коштами за допомогою кредитного калькулятора. Миттєво з'явитися рейтинговий список МФО, що відповідає цим критеріям.

2. Порівняти запропоновані умови по кредитах онлайн фірм-кредиторів і обрати найбільш оптимальну пропозицію.

3. Натиснути опцію "Оформити заявку" обраної компанії і перейти безпосередньо на сторінку займодавця. Заповнити анкету і отримати доступ до особистого кабінету (зручний інструмент управління рахунком: можливості контролю, погашення та пролонгації позики).

4. Заповнити заявку на кредит онлайн і верифікувати карту. Уважно вносити дані, інакше помилка може стати причиною відмови.

5. Підписати електронну версію договору після схвалення.

6. Отримати гроші на карту протягом 10-15 хвилин.

Скасування боргу по кредиту

Існує декілька способів:

• через особистий кабінет на сайті МФО;

• за допомогою платіжних терміналів та IBOX;

• у банківських кассах (важливо правильно прорахувати термін погашення, так як фінанси можуть перераховуватися кілька банківських днів, а це загрожує простроченням), длля чого необхідно знати реквізити одержувача.

Важливо! Якщо погашення боргу в термін неможливе, існує функція подовження кредитного періоду.  Для цього необхідно негайно звернутися до представника кредитора і активувати цю опцію. Можуть бути запропоновані: реструктуризація, рефінансування боргу, або можливість кредитних канікул.

Також слід зберігати всі документальні, письмові або електронні,  підтвердження повернення грошей.

Мікрокредитування: "+" та "-"

"+"

 • Швидкість оформлення і отримання загалом процедура займає близько 20 хвилин.
 •  Доступність і зручність мінімальний пакет запитуваних документів на відміну від банків.
 • Прозорість немає прихованих комісій та платежів, зрозумілість остаточної суми виплати.
 •  Можливість продовження і дострокового погашення (з урахуванням оплати відсотків за фактичний період користування).
 •  Високий відсоток схвалення у деяких МФО він досягає 90%.
 •  Акції, знижки, кредит під 0% і програмами лояльності для постійних клієнтів.

"-"

 • Порівняно невеликий розмір позики: максимум 10 000 - 15 000 грн., Рідко - 20 000 грн.
 • Термін погашення в середньому коливається в межах 30 днів, рідко до 45-60 днів.
 • Відсоткова ставка в перерахунку на дні від 0,49 до 2% і не така значна виходячи з короткостроковість періоду (важливо знати річну відсоткову ставку).

Важливо!  Потрібен кредит готівкою? Доведеться особисто відвідати відділення фінансової установи, щоб отримати готівку в касі. І, звичайно, зробити дуже важливу річ у житті – оформити банківську карту. 

Детально про мікрокредити ви можете дізнатися тут.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"