Кращі практики українського ecommerce презентують на конференції у Києві

6 жовтня в Києві в рамках Ukrainian E-commerce Congress 2016 понад 60 експертів представлять кращий український і європейський досвід у сфері електронної комерції
Depo.Гроші
30 вересня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua

В рамках одного їх 3-х потоків Інтернет-проекти спільно з розробниками презентують кращі практики українського ринку в бліц-форматі. 15 хвилин на кожну доповідь, чітко і по-суті: клієнтська завдання / проблема, її рішення і ефект в конкретних показниках.

Ігор Березанський, Mastercard Україна і Антон Косторніченко, iPay розкажуть про MasterPass як драйвер електронної комерції.

Андрій Ковтун, ПриватБанк і В'ячеслав Волоха, Citrus.ua доведуть, що поштомати ефективні при доставці замовлень з онлайн-магазинів.

Кіра Назарькова, Denka Logistics, і Ольга Онищук, "ЕМБІ ГРУП" (ТМ Mothercare) поговорять про ефективне впровадження мультиканальних продажів.

Юлія Шилова, LeBoutique, і Олег Лєсов, Softcube, поділяться секретом ефективних крос-продажів в онлайн-ритейлі.

Євген Васильцов, ПриватБанк і Іван Стефоглов, Фокстрот, представлять, як працює і постійно вдосконалюється сервіс "Оплата частинами".

Як e-commerce змінює державні сервіси і які перетворення зараз проходить Головний сервісний центр МВС, розповість його керівник – Владислав Криклій.

Олександр Лісовець, Нова Пошта Лоджистік і Марина Заславець, Garnamama, поділяться успішною інтеграцією аутсорсінгового фулфілмента в бізнес-процеси e-commerce проекту.

Також презентації готують представники Nova Poshta International, Meest Express, Promodo, FONDY, ICS, INTERTOP, Zruchnadostavka, AniArt, VOLNA, Lamoda, YouScan, Yarche, FACEMAIL, SIFT, Bodo.ua, Torgbiz, Hubber, Rechi.ua, 1-C Бітрікс, UAPAY, Радіо Аристократи.

На E-Congress 2016 вперше відбудеться ексклюзивна публічна розмову з новим керівником Укрпошти Ігорем Смілянським і його першим заступником Олександром Перцовським, які розкажуть про конкретні кроки в реформуванні компанії, нові сервіси для e-commerce і стандартах обслуговування В2С гравців.

На конференції свої доповіді представлять такі світові експерти: Jesse Weltevreden (Ecommerce Foundation), Damian Huba (Google Poland), Nataliia Kushnir (Google Ireland), Pawel Grabowski (ReeWise - партнер Oracle в Польщі), Емін Алієв (Criteo), Mateusz Gadecki (LDP Sp. z o. o.).

Генеральний партнер - "Нова пошта".

Партнери - "Держзакупівлі. Онлайн", "Укрпошта", Meest Express, Deloitte.

Більше дізнавайтесь тут

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: ринок, бізнес