Корупція в Україні є, але вже без "даху", – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що корупція в Україні ще є, але "даху" уже немає
Depo.Гроші
2 квітня 2015 19:32
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив сьогодні, 2 квітня, під час зустрічі з активом Тернопільської області, пише depo.ua із посиланням на прес-службу президента.

"Завжди в Україні над корупціонером була владна "парасолька", "дах", який його закривав і який дозволяв йому безкарно робити чорну справу. Чи є зараз корупція? Є. Але "даху" - нема. Я його зруйнував і продовжуватиму руйнувати", - заявив президент.

При цьому він наголосив, що в Україні й надалі посилюватиметься боротьба з корупцією і руйнуватимуться всі корупційні схеми.

"І для тих, хто намагається корупцію влаштувати у військкоматах, і для тих, хто намагається корупцію влаштувати у правоохоронних органах і в Прокуратурі, і для тих, хто збирається влаштувати корупцію в органах місцевого самоврядування, на державних підприємствах, скрізь - випалена земля буде під тими, хто займається корупцією", - зазначив Порошенко.

Також він розказав, що сьогодні СБУ затримала посередника, який взяв хабар у 30 тисяч гривень для того, щоб відмазати призовника. "Уже у в'язниці. І так буде з кожним", - додав президент.

Нагадаємо, сьогодні слідчі прокуратури й внутрішньої безпеки МВС провели обшуки двох керівників Управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві і вилучили в них понад 3 млн грн.