"Контролер" - два роки в ефірі каналу "Україна"

1 лютого програма про резонансні соціальні проблеми "Контролер" з ведучим Ярославом Куцом відзначила два роки в ефірі каналу "Україна". За цей час проєкт завоював прихильність мільйонної аудиторії

"Контролер" - два роки в ефірі каналу "У…

З моменту виходу в ефір програму "Контролер" переглянули понад 16,7 млн. глядачів***. За комерційною аудиторією 18-54 (50 тис. +), частка (shr, %) програми становила 9 %**. За аудиторією 18+ (міста 50 тис.+): частка (shr, %) – 12,53%*.

 

За два роки існування програми ведучий Ярослав Куц зі знімальною групою "Контролера" подолали десятки тисяч кілометрів та відвідали 143 населені пункти, щоб допомогти звичайним українцям у вирішенні їхніх нагальних проблем. Конфлікти з комунальниками, шахрайські схеми нового покоління, аварійний стан багатоквартирних будинків, земельні питання, взаємини чиновників різних рівнів із населенням – 82 історії висвітлила програма "Контролер" протягом цього часу.  А ведучий Ярослав Куц особисто навідувався до жертв ситуацій, достукувався в зазвичай зачинені для громадськості двері високопосадовців, влаштовував перевірки, залучаючи професійних експертів.

 

Результатом програми "Контролер" є те, що вона змінила долі багатьох героїв на краще. Так, після приїзду "Контролера" на смертельній трасі в селі Сираї, де загинули 27 людей, Служба автомобільних доріг встановила світлофор, жінка з інвалідністю Лідія Кубікова, яка 4 роки була ув’язнена у власній квартирі, нарешті вийшла на вулицю. Також завдяки втручанню журналістів проєкту було знято арешт з квартири пенсіонера Володимира Стегнача, який був на межі втрати житла через помилку чиновників, а понад п’ятдесят колишніх працівників Кременчуцького заводу нарешті отримали пенсійні виплати, за які боролися два роки.

 

 

"Контролер" - єдиний проєкт на українському телебаченні, мета якого не рейтинги, а саме допомога конкретній людині. Ми беремося за зйомки, навіть якщо в історії всього один постраждалий. Тим не менш, кожен випуск є абсолютно унікальним. Своїх героїв ми любимо, переживаємо і навіть після виходу програми в ефір, ми продовжуємо слідкувати за розвитком подій, що також є рідкістю на телебаченні. Саме така турбота і підкупає глядача. Адже нам насправді не все одно", - прокоментував керівник проєкту "Контролер" Олексій Кукоба.

 

"Мені складно повірити в те, що "Контролер" святкує свою "чергову" річницю. Називаю її саме "чергова", бо не звик рахувати роки будь-якої своїй діяльності і підраховую тільки по закінченню конкретного етапу життя. За ці два роки наша команда встигла побувати майже у всіх містах України, а в більшості обласних центрах по декілька разів - і це круто! Я, вкотре, наголошую на тому, що незалежно від проблем наша країна найкрасивіша, а люди в ній найпривітніші і достатньо співчутливі. На жаль, цими характеристиками користуються не чисті на руку та недобросовісні чиновники та ділки, які наживаються на простих людях. Ми ж відкриваємо ці проблеми на широкий загал. Адже різних медійних проєктів про топ-корупцію в нашій країні хоч греблю гати, і ці проєкти люди дивляться як кіно про щось далеке. А "Контролер", який викриває корупцію і бездіяльність влади на місцях, та ще й з конкретними результатами і вирішенням проблем - був і залишається номером один. Ми продовжуємо працювати, нас знають і люблять звичайні люди та ненавидять чиновники, а це означає, що ми на правильному шляху і з нього не звернемо!" - поділився ведучий програми "Контролер" Ярослав Куц.

 

У програмі ведучий Ярослав Куц не просто висвітлює проблеми, а показує шляхи їх вирішення, щоб українці знали свої права та могли їх відстоювати перед чиновниками. Так, вкінці кожного випуску глядачам надаються поради й механізми, що допомагають самостійно знайти вихід із ситуацій.

 

У 2019 році команда "Контролера" почала надавати юридичні консультації для глядачів проєкту в різних населених пунктах України. Першими безкоштовну юридичну допомогу отримали мешканці Чернігова та Черкас. Ярослав Куц проконсультував 196 осіб, надавши кожному чіткий алгоритм розв’язання проблеми. Деякі звернення громадян команда "Контролера" взяла у роботу і вже цього тижня в ефір вийде випуск, де "Контролер" вирішує проблему нелегального будівництва у житловому будинку, де колишній голова ОСББ перекрив тягу в повітроводі всього будинку. Скоро головний контролер країни навідається і до інших міст з юридичними консультаціями.

 

"Контролер" не зупиняється на досягнутому, продовжує виявляти проблеми українців і давати реальні механізми з вирішення аналогічних ситуацій будь-кому з телеглядачів.

 

Аби "Контролер" дізнався про вашу проблему та допоміг її вирішити – надішліть лист з описаною проблемою на електронну адресу [email protected] або зверніться до редакції програми за номером телефону 044-29-070-50.

 

"Контролер" - проєкт каналу "Україна" про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі "Контролер" ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. "Контролер" перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

 

 

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".

** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".

***Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка "Вся Україна"

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 31 січня 2020 року – фінальні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

 

Дивіться програму "Контролер" у вівторок о 23:20 на каналі "Україна"!

 

Довідка про телеканал "Україна"

 

"Україна" – провідний національний телеканал країни. За підсумками 2019 року "Україна" впевнено утримує першість серед українських каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+)* середня частка (shr,%) каналу "Україна" у 2019 році становила 11 %, рейтинг (rat, %) – 1,37%. За аудиторією 18+ (50 тис.+)**: частка – 15,59%, рейтинг – 2,56%. За аудиторією 4+ (Вся Україна)***: частка – 14,82%, рейтинг – 2,32%. Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом "Україна" за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК.

 

Загальне покриття телеканалу "Україна" на червень 2018 становить 96,06% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проєкти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів.

 

"Медіа Група Україна" – медіахолдинг, який об'єднує національний телеканал "Україна", телеканали "НЛО TV" і "Індиго TV", тематичні канали "Футбол 1" і "Футбол 2", "Регіональну Медіа Групу" (канали "Донбас", "34 канал", "Сигма"), компанію "Медіапартнерство Баінг", оператор супутникового телебачення  Xtra TV; продакшн-компанії "Теле Про" і "Допоможемо ТВ", мультимедійну платформу СЬОГОДНІ, журнал Vogue UA. Директор "Медіа Групи Україна" – Євген Бондаренко. За додатковими питаннями звертайтеся – [email protected].

 

Технічні параметри прийому сигналу:

 

Канал "Україна" Супутник Astra 4A, транспондер В22, частота прийому 12130 MHz, орбітальна позиція 4,8 ° східної довготи, поляризація вертикальна лінійна, символьна швидкість 27500 Мбод, FEC ¾, DVB-S, MPEG2, вид сигналу кодований, умовний доступ viaccess 2.6 (4.0)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme