Губернатор Донеччини запевняє, що поборов контрабанду вугілля

Викрито схеми, що дозволяли нелегально вивозити вугілля з окупованих територій
Depo.Гроші
14 січня 2015 13:59
ФОТО: depo.ua
Губернатор Донеччини запевняє, що поборов контрабанду вугілля
Губернатор Донеччини запевняє, що поборов контрабанду вугілля

Про це заявив голова Донецької ОДА Олександр Кіхтенко в ефірі радіо «Вести», повідомили depo.ua в прес-службі відомства.

«Нам вдалося перекрити контрабандні потоки і встановити порядок проїзду та забезпечення вугіллям вільних територій», - цитує слова Кіхтенка прес-служба ОДА.

За словами губернатора, вже визначено порядок провезення вугілля через блокпости з окупованих території. Для цього перевізник повинен надати оригінал транспортної накладної, видаткової та маршрутний лист, документ, який відповідає продукції виробника, та копію свідоцтва про реєстрацію в органах фіскальної служби.

Як повідомляв depo.ua, один із контрабандних потоків був виявлений у середині грудня 2014 року. Прикордонний наряд на залізничній станції «Волноваха» при огляді вантажного ешелону, що слідував з окупованих територій, виявив 25 вагонів з вугіллям і 22 вагони з брухтом чорних металів загальною вагою 3267 тонн.

Про те, що вивезення вугілля з окупованих територій відбувається постійно і повинне бути легалізоване, Кіхтенко зазначав ще 9 грудня, інформує depo.ua.