Тендер на впровадження 3G-зв'язку в Україні пройде 16 лютого

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) прийняла рішення оголосити про проведення тендеру на купівлю ліцензій на 3G-зв'язок 16 лютого 2015 року
Depo.Гроші
9 грудня 2014 11:40
ФОТО: depo.ua
Тендер на впровадження 3G-зв
Тендер на впровадження 3G-зв'язку в Україні пройде 16 лютого

Про це на засіданні комісії повідомив член НКРЗІ Володимир Гресько, передає ДеПо з посиланням на УНІАН.

«Починаючи з наступного тижня, з понеділка 9:00 (15 грудня - ред.), комісія буде готова до прийому заявок на участь у тендері. Протягом місяця ці заяви будуть прийматися, протягом наступного місяця - аналізуватися і готуватися. 16 лютого початок проведення тендеру», - сказав Гресько.

За його словами, оголошення про проведення тендеру буде опубліковане на сайті НКРЗІ до 12 грудня. Заявки від операторів НКРЗІ планує брати до 15 січня 2015 року.

Нагадаємо, 1 грудня Кабінет міністрів України підписав розпорядження про затвердження умов конкурсу на покупку ліцензій на 3G-зв'язок.

Затверджений документ передбачає проведення тендеру на право отримання ліцензій на 15 років у всіх регіонах України за трьома лотами одночасно. При цьому Кабмін збільшив стартову вартість ліцензії на 3G до 2,7 млрд грн з раніше запропонованих 2,443 млрд грн. Крім того, трьом операторам, які переможуть,  необхідно буде взяти на себе витрати, пов'язані з проведенням конверсії, загальна вартість якої оцінюється в 1,6 млрд грн. При цьому передбачається, що сума може змінюватися залежно від інфляції.