Кончаловський та Міхалков просять у Путіна мільярд на "православний" McDonald's

Російські режисери, брати Андрій Кончаловський та Микита Міхалков просять державу посприяти у створенні національної мережі громадського харчування, яка стане альтернативою західним мережам фастфуду
Depo.Гроші
9 квітня 2015 06:58
ФОТО: depo.ua

Тільки на запуск пілотного проекту з відкриття мережі кафе-кулінарій під брендом "Едим дома!" партнерам необхідно 971,8 млн руб. Бізнес-ідею вже оцінив президент Володимир Путін, доручивши уряду вивчити пропозицію братів-режисерів. Сьогодні ця тема буде обговорюватися на нараді у віце-прем'єра Аркадія Дворковича, передає depo.ua з посиланням на "Комерсант".

Бренд "Їмо вдома!" належить дружині Кончаловського - акторці та телеведучій Юлії Висоцькій, яку пропонують зробити обличчям нової мережі.

"Мета даного проекту - сприяти імпортозаміщенню та створенню альтернативи західним мережам фастфуду", - пояснюють свої ідею автори.

Кулінарії "Едим дома!" пропонується створити в форматі невеликих магазинів, суміщених з кафе. При цьому приготування страв відбуватиметься на регіональних фабриках-кухнях, а меню на 30-40% буде складатися з регіональних продуктів.

Вже 24 березня Володимир Путін доручив віце-прем'єру Аркадію Дворковичу "розглянути та підтримати в контексті вирішення завдань імпортозаміщення", пропрацювавши проект з регіонами.

У McDonald's - найбільшої в Росії іноземної мережі фастфуду - не бояться появи конкурента.

"У ринку харчування в Росії великий потенціал для розвитку", - повідомили в прес-службі московського офісу McDonald's.

Відзначимо, McDonald's зараз змушений вести судові баталії з російською владою, оскільки минулого року через начебто якісь порушення було закрито декілька ресторанів мережі фастфуду у Росії.