Компанія, що будуватиме в Одесі LNG-термінал, виявилася фірмочкою зі збитками

Американська компанія Frontera Resources Corporation, побудує в Україні LNG-термінал, про що урочисто повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у парламенті, торік показала лише 6,7 млн дол. доходу, а збитків у неї – значно більше
Depo.Гроші
17 липня 2015 18:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на hubs.ua.

З 2011 року компанія торгується на Лондонській фондовій біржі, тому регулярно публікує оголошення про свою діяльність. Frontera - маленька компанія. Її ринкова капіталізація на Лондонській фондовій біржі лище 37 млн дол. Фірма не отримує прибутку. Згідно з фінансовим звітом за 2014-й, збиток склав її склав 12,5 млн дол. при виручці 6,4 млн дол. На кінець минулого року борг компанії перевалив 40 млн дол.

Такий розклад зрозумілий: компанія розробляє родовища, тому багато витрачає. Отже, своїх грошей на будівництво LNG-терміналу у Frontera Resources немає.

Водночас журналіст "Наших грошей" Недвед Чук написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", що директор з розвитку "Нафтогаз-України" Юрій Вітренко сфотографувався "з якимось чоловіком і пришпилив фоточку до посту про те, як він чудово підписав меморандум про будівництво LNG-терміналу для прийому грузинського газу з фірмою Frontera Resources. Цей чоловік на лижного інструктора Каськіва не схожий, але хто то такий Вітренко якось не повідомив", - по іронізував журналіст.

Компанія, що будуватиме в Одесі LNG-термінал, виявилася фірмочкою зі збитками - фото 1

Нагадаємо, що про меморандум, укладений з Frontera Resources Яценюк заявив 17 липня