Компанія "Пластікс-Україна" вже 20 років впроваджує європейські стандарти бізнесу (НОВИНИ КОМПАНІЙ)

Компанія "Пластікс-Україна" послідовно впроваджує європейські принципи та стандарти на українському ринку, оскільки саме такий підхід збільшує інвестиційний потенціал країни в цілому, додає передбачуваності та стабільності бізнесу

Таку позицію висловив співвласник і генеральний директор компанії "Пластікс-Україна" Іренеуш Дерек, оцінюючи 20-річний досвід діяльності компанії на ринку України.

"Ще 20 років тому, розпочинаючи працювати в Україні, ми заявили, що будемо діяти по-білому, і хоча вести бізнес на таких засадах в Україні складно, ми взяли на себе відповідальність, змінюємо ситуацію разом з партнерами, ділимось досвідом запровадження європейських стандартів. Коли ми працюємо по-білому, ми отримуємо передбачуваність та стабільність, збільшується інвестиційний потенціал країни в цілому", - зазначив Іренеуш Дерек.

Компанія "Пластікс-Україна" є одним з найбільших платників податків в нашій країні. Зокрема, оборот компанії за 2018 рік склав майже 842 млн грн., сплачено податків – близько 144 млн грн. (За позаминулий рік ці показники становили 800 млн грн та 131 млн грн відповідно).

За словами І.Дерека, лише протягом останніх п'яти років кількість партнерів компанії в Україні зросла з 6 до 10 тис. Символічно, що ювілейний 2018 рік компанія оголосила партнерським, адже, як підкреслив генеральний директор, без партнерів не відбулася б і компанія "Пластікс-Україна", і важливо, що партнери-однодумці розглядають бізнес не тільки через призму комерційного успіху. Для того щоб відзначити партнерський внесок у розвиток бренду "Пластікс-Україна", і загалом бізнесу в Україні, компанія запустила багатосерійний відео-проект "Партнери — наше друге я". Серед героїв проекту — власники та керівники провідних компаній в Україні.

Окрім того, "Пластікс-Україна" підтримує важливі соціальні проекти. Серед її партнерів у соціальній сфері: "Мистецький Арсенал", музична премія YUNA, міжнародний науковий центр "Обсерваторія" на горі Піп Іван, Національний історико-архітектурний музей "Київська Фортеця", благодійні фонди "Запорука" і "Серце на долоні", дитячі будинки-інтернати, Посольство Республіки Польща в Україні й Польський Інститут у Києві, римсько-католицька парафія св. Миколая в Києві, Католицький медіа-центр та багато інших.

Довідка: "Пластікс-Україна" має 23 підрозділи по Україні і як провідний дистриб'ютор полімерних матеріалів постачає продукцію з 20 країн, входить до найбільшої в Центральній та Східній Європі мережі компаній Plastics International, яка має понад 50 складів та офісів у Польщі, Молдові, Грузії, країнах Балтії та ін.

2013 року "Пластікс-Україна" стала ініціатором руху прозорого бізнесу України "Білі починають і виграють", що дало початок створення Української Бізнес Асоціації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна