Компанія Ахметова скаржиться, що кияни недоплатили 2,6 млрд грн

Компанія «Київенерго» заявляє про 2,582 млрд гривень заборгованості столичних споживачів за теплову та електроенергію станом на 30 вересня
Depo.Гроші
1 жовтня 2014 13:46
ФОТО: depo.ua
Компанія Ахметова скаржиться, що кияни недоплатили 2,6 млрд грн
Компанія Ахметова скаржиться, що кияни недоплатили 2,6 млрд грн

Про це на прес-конференції сказала фінансовий директор «Київенерго» Тетяна Грязнова, пише ДеПо з посиланням на «Українські новини».

«Загальна сума перед «Київенерго» за теплову і електроенергію напередодні опалювального сезону становить понад 2,5 млрд гривень», - сказав вона.

Зокрема, до зазначеної суми входять: заборгованість споживачів за теплову енергію - 1,484 гривень, обсяг нарахованої, але некомпенсованої державою різниці в тарифах - 288,3 млн гривень і заборгованість споживачів за спожиту електроенергію - 809,7 млн гривень.

Заборгованість «Київенерго» перед Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» станом на 1 жовтня, за словами Грязнової, становить 1,2 млрд гривень.

Вона додала, що компанія робить все можливе, щоб нормально пройти опалювальний сезон, але закликала киян вчасно сплачувати за спожиті послуги.

Накопичення заборгованості споживачів за електроенергію, у свою чергу, ставить під загрозу розрахунки з Оптовим ринком електроенергії (ОРЕ), ​​де «Київенерго» закуповує майже 70% електроенергії.

Як повідомляв ДеПо, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» відмовила компанії «Київенерго» у постачанні газу.

Як відомо, компанія «Київенерго» входить до групи компаній «ДТЕК», яка входить у холдинг «СКМ», що належить бізнесменові Рінату Ахметову.