Комітет не схвалив скасування закону про валютні кредити, – нардеп

Проект постанови про скасування результатів голосування щодо закону про реструктуризацію валютних кредитів буде внесений на розгляд парламенту без схвалення комітетом з питань регламенту і попри те, що сам закон вже спрямовано на підпис до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана
Depo.Гроші
17 липня 2015 20:40
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат від Радикальної партії, глава парламентського комітету з фінансів Сергій Рибалка, передає depo.ua.

"Відбулося засідання парламентського комітету з питань регламенту, на якому розглядали постанову про скасування результатів голосування щодо закону 1558-1 про реструктуризацію валютних кредитів... У підсумку цей комітет прийняв пропозицію представника нашої фракції не давати позитивного висновку на цей проект постанови, а винести його на суд сесійної зали", - розповів політик.

Він додав, що як голова профільного комітету вже завізував закон про реструктуризацію валютних кредитів і передав на підпис спікеру.

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада 229 голосами схвалила в остаточному третьому читанні законопроект №1558-1 про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті за курсом на момент їх отримання.

Перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко вважає, що президент цей закон не підпише.

Національний банк України рішуче наполягає на відхиленні даного законопроектумотивуючи це збитками від реструктуризації валютних кредитів у 100 млрд грн.

Потенційні втрати банківської системи у разі набуття законопроектом щодо реструктуризації валютних кредитів чинності складуть 95 мільярдів гривень,про що заявила міністр фінансів Наталія Яресько. 

Низка депутатів вже відкликали свої голоси за цей закон та зареєстрували постанову про його скасування.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua