Комітет кредиторів України пропонує відстрочити виплати до 2019 року

Представники Комітету кредиторів запропонували замість списання боргів відстрочити платежі за основною сумою заборгованості до 2019 року
Depo.Гроші
24 червня 2015 18:08
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у листі комітету, опублікованому зарубіжними інформаційними агентствами, передає depo.ua з посиланням на "Бізнес".

Повідомлення Комітету кредиторів: "Критерії реструктуризації боргу, запропоновані МВФ, Україна трактує як списання, зниження відсоткових платежів та пролонгацію платежів. Такий підхід відстрочить вихід України на ринок капіталів, підвищить вартість запозичень і підвищить залежність країни від офіційного фінансування".

Замість списання боргу кредитори пропонують "не здійснювати платежі за основною сумою боргу до 2019 року". ПоследствияВместе з тим, кредитори висловили готовність брати участь у переговорах у тристоронньому форматі у Вашингтоні за участю міністерства фінансів України, а також МВФ.

Нагадаємо, що раніше голова Мінфіну Наталія Яресько заявила, що Україна введе мораторій на виплату боргів, якщо не домовиться з кредиторами.