Комісія обрала двох кандидатів на крісло голови "Укрнафти"

Конкурсна комісія сьогодні визначила двох претендентів на посаду глави ПАТ "Укрнафта"
Depo.Гроші
9 липня 2015 18:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз Україна", передає depo.ua.

" Обидва кандидати мають багаторічний досвід роботи у провідних міжнародних компаніях і доведений високий професійний рівень управління нафтогазовими компаніями", - йдеться в повідомленні.

Дві відібрані кандидатури сьогодні подані на Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Комітет Кабміну) для проведення фінального етапу конкурсного відбору.

Засідання Комітету відбудеться завтра, 10 липня. До складу комітету з призначень входять міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, міністр фінансів Наталія Яресько, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко або їх заступники, а також п'ять незалежних недержавних експертів, кандидатури яких погоджуються Кабінетом міністрів України.

Після визначення переможця комітетом за призначенням кандидатура претендента на посаду голови "Укрнафти" буде подано на розгляд та затвердження акціонерів на зборах, яке призначено на 22 липня 2015 р.

Нагадаємо, за підсумками першого етапу відбору 7 липня конкурсна комісія вибрала 6 кандидатів на посаду голови "Укрнафти".

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

Мітки: Укрнафта