Комерційні оцінювачі занизили вартість 50 танків на 59 млн грн, – військова прокуратура

Військова прокуратура Центрального регіону України розпочала два кримінальні провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова халатність), щодо двох суб'єктів оцінної діяльності, через недбале ставлення яких до оцінки майна державі завдано збитків у особливо великих розмірах
Depo.Гроші
7 квітня 2015 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, передає depo.ua.

"Встановлено, що в 2013 році Міністерством оборони України за договором комісії реалізовано одному з підприємств Державного концерну "Укроборонопром" 51 танк Т-64 різних модифікацій із заниженням їх вартості на 56,9 млн грн. За іншим договором недоотримано понад 2,1 млн грн від реалізації 10 бронетранспортерів БТР-70", - зазначено в повідомленні.

Всього за цими договорами в результаті неналежного виконання своїх службових обов'язків оцінювачами комерційних компаній, що призвело до заниження фактичної вартості військової бронетанкової техніки, завдано збитків державі в особі Міністерства оборони України на суму понад 59 млн грн.

Кримінальні провадження відповідно до вимог КПК України для проведення досудового розслідування спрямовані відповідно в Шевченківське і Солом'янське райуправління ГУ МВС України в Києві. Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурами Шевченківського і Солом'янського районів Києва.

Санкція ч. 2 ст. 367 (службова халатність) передбачає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.