Коломойський заявив, що домовився з Порошенком щодо «Укртранснафти»

Голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Ігор Коломойський заявляє, що домовився з президентом України Петром Порошенком і прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком з приводу ПАТ «Укртранснафта»
Depo.Гроші
20 березня 2015 16:43
ФОТО: depo.ua
Коломойський заявив, що домовився з Порошенком щодо «Укртранснафти»
Коломойський заявив, що домовився з Порошенком щодо «Укртранснафти»

Про це губернатор розповів у коментарі «Українській правді».

За його словами, новий виконуючий обов'язки голови правління «Укртранснафти» Юрій Мірошник не буде призначати перевірку діяльності компанії.

«Загальна позиція - залучити до цього процесу компанії великої четвірки. І нехай вони перевіряють. А потім, по закінченню перевірки, роблять висновки», - сказав Коломойський.

При цьому він додав, що колишній голова правління «Укртранснафти» Олександр Лазорко більше не повернеться у компанію.

Як повідомляв depo.ua,  ввечері 19 березня Коломойський приїхав до офісу «Укртранснафти», за даними народного депутата Сергія Лещенка, у супроводі озброєних людей.  Також там побував міністр енергетики Володимир Демчишин, який пояснив, що в компанії змінився голова правління: замість Ігоря Лазорка, який нібито представляв інтереси Коломойського, в.о. був призначений Юрій Мірошник.

При цьому вчора Коломойський обматюкав журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що конфлікт навколо «Укртранснафти» вичерпаний і перенесений у площину юридичних рішень.

ДОВІДКА: Засновником і єдиним акціонером ПАТ «Укртранснафта» є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». До складу ПАТ «Укртранснафта» входять філії: «Магістральні нафтопроводи «Дружба», «Придніпровські магістральні нафтопроводи» та «Південні магістральні нафтопроводи».