Коломойський вимагає закрити Одеський НПЗ. Співробітники готуються до акції протесту

Якщо влада не втрутиться в ситуацію навколо Одеського нафтопереробного заводу, який в суботу штурмували силовики, співробітники підприємства готові пікетувати ОДА та перекрити дорогу в районі Шкодової гори
Depo.Гроші
24 листопада 2014 12:33
ФОТО: depo.ua
Коломойський вимагає закрити Одеський НПЗ. Співробітники готуються до акції протесту
Коломойський вимагає закрити Одеський НПЗ. Співробітники готуються до акції протесту

Про це йдеться в заяві трудового колективу НПЗ, розісланій ЗМІ сьогодні, 24 листопада, повідомляє «Думская», передає ДеПо.

«Під час захоплення підприємства в суботу невідомі бойовики розбили всі вхідні двері (в тому числі в їдальні). Ними були побиті охоронці (50-60-річні дідусі, які не від хорошого життя працюють за копійки).

Ввечері ці бойовики (із зони АТО) вирішили випити і під загрозою вогнепальної зброї примушували охоронців НПЗ ходити за горілкою. Персонал заводу бачить цих «типу співробітників МВС» в нетверезому стані і в стані наркотичного сп'яніння. Вахтовий персонал ці бойовики загнали в побутівки і довгий час не випускали.

Якщо так званій владі регіону (підконтрольній Коломойському) байдужа доля заводу, то співробітники вийдуть на пікет до облдержадміністрації та перекриють дорогу на Шкодовій горі», - йдеться в заяві.

У свою чергу, в прокуратурі Одеської області заявили, що нафтопереробний завод, який належить олігарху-втікачу Сергію Курченку, взяли під контроль силовики, щоб уникнути вивезення нафтопродуктів.

Відео штурму можна подивитися тут.

Тим часом, голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський заявив, що з моменту арешту нафтопродуктів на Одеському НПЗ із заводу таємно було вивезено паливо в інтересах бізнесмена - «фінансиста сім'ї» Сергія Курченка, що знаходиться зараз у Москві, пише «Українська правда».

За його словами, суботнє блокування Одеського нафтопереробного заводу скоєно за рішенням суду представниками української прокуратури для запобігання таємного вивозу нафтопродуктів, що знаходяться під арештом.

Коломойський підкреслив, що правоохоронні органи повинні запобігти вивезенню нафтопродуктів, так як змушені відповідати за збереження майна, арештованого для забезпечення рішення суду.

«Досі вивозу продукції Одеського НПЗ перешкоджало керівництво, посилаючись на поломку обладнання для перекачки, однак тепер силовики вирішили взяти ситуацію під контроль», - зазначив він, додавши, що нафтопродукти будуть відправлені на склади держпідприємства «Укртранснафтопродукт».

«Це не наший завод, і нас він не цікавить, у нас є недовантажений Кременчуцький завод, а Одеський НПЗ треба закрити, щоб не псувати екологію Одеси. Вона повинна бути блискучою після втрати Криму», - заявив Коломойський.