Коломойський пообіцяв підтримати призначення Роллінза главою "Укрнафти"

Співвласник "Укрнафти" Ігор Коломойський заявив, що кандидатура британця Марка Роллінза на посаду глави правління "Укрнафти" влаштовує контрольованих ним міноритарних акціонерів компанії
Depo.Гроші
22 липня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час загальних зборів акціонерів "Укрнафти" в середу, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

Олігарх додав, що читав резюме Роллінза, але поки з ним не зустрічався.

Також він заявив, що міноритарії будуть голосувати за виплату дивідендів за 2014 рік у розмірі 1,2 млрд гривень. Коломойський заявив, що виступає за створення вертикально-інтегрованої нафтової компанії на базі "Укрнафти" і виведення її на міжнародну біржу, бажано - лондонську.

За його словами, в ідеалі держави і міноритаріїв повинні залишитися по 25% акцій нової компанії. Коломойський також допустив входження в цю компаній і хімічних підприємств.

Нагадаємо, Роллінза мають призначити керівником "Укрнафти" за підсумками загальних зборів акціонерів у середу. Він зможе приступити до виконання своїх обов'язків не раніше 4 вересня.

На початку липня з ідеєю створити вертикально-інтегровану компанію на базі контрольованих державою "Укрнафти" і "Укртранснафти", а також "Укртатнафти" Коломойського виступив прем'єр Арсеній Яценюк.

У даний момент 50%+1 акція "Укрнафти" належать державі, близько 42% - компаніям Коломойського.

Читайте також: Претендент від Коломойського на крісло голови правління "Укрнафти" заробляє $72 тисячи

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

Мітки: Укрнафта