Коломойський хоче відсудити у Ахметова "Дніпрообленерго"

ПАТ "Львівобленерго" та ТОВ "Бізнес-Інвест", які належать українським бізнесменам Григорію Суркісу та Ігорю Коломойському оскаржили в суді приватизацію "Дніпрообленерго", яке належить бізнесменові Рінату Ахметову
Depo.Гроші
14 квітня 2015 15:29
ФОТО: depo.ua

Відповідні ухвали Господарського суду Києва опубліковані в єдиному реєстрі судових рішень, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Так, зазначені компанії зажадали визнати недійсним розпорядження Кабміну від 15 лютого 2012 року № 89-р щодо погодження умов продажу державного пакета акцій "Дніпрообленерго", а також визнати недійсним накази Фонду державного майна України про проведення аукціону з продажу пакету акцій "Дніпрообленерго" та визнання переможцем конкурсу компанію ДТЕК.

Також сторони зажадали визнати недійсним договір купівлі-продажу 2 млн 995 тис. 809 акцій номінальною вартістю 29 млн 958,09 тис. грн, що становить 50% статутного капіталу "Дніпрообленерго", укладеного Фондом держмайна з ДТЕК.

Суд також попросили зобов'язати ДТЕК повернути Фонду все кількість вищевказаний акцій.

В свою чергу суд почав виробництво і прийняв позовну заяву до розгляду. Розгляд справи призначено на 23 вересня 2015 року.

Нагадаємо, раніше ГПУ звернулася до суду з проханням визнати незаконною приватизацію  "Дніпроенерго", "Закарпаттяобленерго" та "Донбасенерго".