Колишні акціонери ЮКОСу позиваються до Росії у Лондоні

Представники колишніх акціонерів ЮКОСу ініціювали у Великобританії судовий процес на виконання рішення третейського суду в Гаазі
Depo.Гроші
22 червня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат колишніх акціонерів ЮКОСу Тім Осборн, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"Ми подали документи до суду на Росію через британське посольство, тепер у Росії є близько двох місяців, грубо кажучи, до кінця серпня, щоб подати свій відгук на позов до Високого суду Лондона. Ми сподіваємося зустрітися в суді з російськими представниками в Лондоні або Брюсселі , або Парижі, або в будь-якій країні найближчим часом ", - сказав Осборн.

"У Великобританії у нас просто немає можливості зробити так, як ми робили у Франції чи Бельгії, і заарештувати російські активи. У Лондоні нам потрібно провести повний судовий процес, перш ніж ми зможемо накласти арешт на ці активи", - сказав Осборн.

Як повідомлялось, минулого тижня у Франції та Бельгії було заарештовано майно, яке влада цих країн вважають російським, на виконання рішення третейського суду в Гаазі за позовом колишніх акціонерів ЮКОСа. Представники російської влади,  заявили, що Росія буде оскаржувати ці рішення.

Мітки: ЮКОС, Росія