Колектив Південно-Західної залізниці оголосив бойкот «Укрзалізниці»

Колектив Південно-Західної залізниці відмовляється виконувати накази вищого керівного органу - «Укрзалізниці»
Depo.Гроші
20 березня 2015 11:51
ФОТО: depo.ua
Колектив Південно-Західної залізниці оголосив бойкот «Укрзалізниці»
Колектив Південно-Західної залізниці оголосив бойкот «Укрзалізниці»

Про це повідомляє прес-служба ПЗЗ, інформує depo.ua.

«Інформуємо, що в.о. генерального директора «Укрзалізниці» Бланком М.І. 19.03.2015 видано злочинні накази про звільнення з 19.03.2015 керівного складу Південно-Західної залізниці. Вказані накази є злочинними, такими, що прямо суперечать законам України та створюють реальну загрозу національній безпеці України», - йдеться у зверненні колективу.

«Одномоментне звільнення керівного складу залізниці призводить до зупинення діяльності Південно-Західної залізниці, оскільки до компетенції звільнених осіб належить виключне право прийняття наказів та розпоряджень, що забезпечують безперебійне функціонування залізниці», - йдеться у повідомленні.

Колектив зазначив, що «з цього моменту вважаємо, що накази та розпорядження «Укрзалізниці» не підлягають виконанню, як такі, що видаються злочинцем, щодо якого порушено та розслідуються кримінальні справи про зловживання владою та службовим становищем».

«Враховуючи той факт, що злочинним керівництвом «Укрзалізниці» видаються незаконні накази, з цього часу трудовим колективом Південно-Західної залізниці не беруться до виконання накази та розпорядження УЗ. Це право колективу залізниці гарантоване статтею 60 Конституції України, якою встановлено, що ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази», - зазначено у зверненні.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні стало відомо, що виконувач обов'язків гендиректора «Укрзалізниці» Максим Бланк у четвер, 19 березня, звільнив керівний склад Південно-Західної залізниці.