Коболев вважає, що суду з "Газпромом" не уникнути

Позасудове врегулювання спору між "Газпромом" і "Нафтогазом", що роглядається в Стокгольмському арбітражі, неможливе
Depo.Гроші
13 квітня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua

Глава "Нафтогазу України" вважає, що судовий розгляд справи не припиниться навіть у разі пропозиції відступних з боку Росії, передає depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

 "Уявіть, що я прийду і скажу, що "Газпром" нам запропонував відступні, неважливо скільки, давайте погоджуватися. Думаю, кількість депутатських запитів просто завалить цю кімнату зверху і до низу. Думаю, така ж проблема у пана Міллера. Одна справа прийти до свого начальника і сказати, мовляв, суд вирішив, а інше - прийти і сказати, що ми вирішили піти на поступки. Тому я не вірю в мирне врегулювання даного питання ", - сказав глава "Нафтогазу".

У той же час він зазначив, що "Нафтогаз України" відкритий до обговорення мирного врегулювання спору.

"Насправді ми відкриті до такого обговорення питання за умови, що ні в якому разі і жодним чином не будемо міняти графік в Стокгольмі. А наші російські колеги грають в класичну російську гру" а давайте ми з вами поговоримо, але за умови, що ви в суді все відкладіть ". Ми так робити не будемо", - додав глава НАК.

Андрій Коболев також нагадав, що головне слухання за контрактом на поставку газу очікується вересні 2016 року, потім - по транзитному контракту. В даний час йдуть попередні слухання.

Нагадаємо, раніше в "Нафтогазі" заявили, що Росія хоче штучно завищити ціни на газ для України.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.