Коболєв не виключає зупинки "Укрнафти"

Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв не виключає, що якщо санація ПАО "Укрнафта" буде неможлива, то може виникнуть питання про зупинку діяльності компанії
Depo.Гроші
24 травня 2016 21:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу за підсумками засідання наглядової ради "Укрнафти", повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Якщо ми розуміємо, що не можемо досягти жодних компромісів з головним кредитором ("Укрнафти" - ред.), яким зараз є Державна фіскальна служба, тоді сенс процедури санації швидше стає нульовим", - зазначив Коболєв.

За його словами, "якщо санація буде неможлива, розглядатиметься питання про зупинку дій компанії".

Нагадаємо, що наглядова рада ПАТ "Укрнафта" прийняла рішення про початок підготовки процедури санації, погоджувати яку можуть на зборах акціонерів, які відбудуться 7 липня 2016 року.

Як повідомляв depo.ua, голова ДФС Роман Насіров заявив, що компанія "Укрнафта" погасить борги перед держбюджетом, як тільки її боржники з нею розрахуються.

18 березня він допустив банкрутство "Укрнафти".

Нагадаємо, заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом за станом на 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд гривень.

Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

Чистий збиток "Укрнафти" за 2015 рік становить 4,9 мільярда гривень

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.