Коболєв анонсував остаточну відмову від російського газу

Україна вже наступного року зможе обійтися без закачування російського газу. За необхідності весь обсяг можна буде отримати з Європи
Depo.Гроші
29 жовтня 2015 11:13
ФОТО: depo.ua

Про це на ІІ щорічному форумі директорів "Диригенти змін" в Києві заявив глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я вважаю, що у нас є дуже великий прогрес у зовнішніх відносинах "Нафтогазу". Перше, з чого ми почали, це рішення поточних складних проблем: відносини з "Газпромом" і вирішення проблеми зовнішніх боргів. У питаннях відносин з "Газпромом" нам вдалося диверсифікуватися і почати постачання газу з Європи. Думаю, в 2016 році ми зможемо повністю обійтися без російського газу, в разі необхідності ми зможемо закуповувати весь газ в Європі", - сказав Коболєв.

За його словами, наразі вдалося домогтися ситуації, коли "Газпром" сам приходить і пропонує обговорити ціну, прийнятну для України.

Однак, за словами Коболєва, у цьому напрямку виникла й інша проблема - будівництво "Північного потоку". "Однак тут у нас є перспектива і можливість перемогти", - заявив глава "Нафтогазу".

Більше новин економіки читайте на depo.ua.">Depo.Гроші.  

Мітки: Газ, Нафтогаз