Клюєви заявили про розморожування рахунків в Австрії та нарікають на підмочену репутацію

Австрійські рахунки компанії колишнього голови Адміністрації Президента Андрія Клюєва та його брата Сергія розморожені
Depo.Гроші
2 березня 2015 18:49
ФОТО: depo.ua
Клюєви заявили про розморожування рахунків в Австрії та нарікають на підмочену репутацію
Клюєви заявили про розморожування рахунків в Австрії та нарікають на підмочену репутацію

Про це йдеться в річному фінансовому звіті компанії SLAV AG Андрія і Сергія Клюєвих, який наприкінці лютого став доступний в реєстрі підприємств Австрії, передає depo.ua з посиланням на DW.

«Суворі санкції (заморожування майна та банківських рахунків) на даний момент зняті», - йдеться у звіті.

Як наголошується у схваленому акціонерами документі, таким чином, компанія змогла частково відновити впорядковану підприємницьку діяльність.

При цьому керівництво компанії нарікає на репутаційні втрати від санкцій ЄС.

«Репутація компанії в очах існуючих та потенційних ділових партнерів сильно постраждала», - наголошується у звіті.

Як заявили в компанії, міжнародній команді адвокатів вдалося довести, що компанія не має нічого спільного з обвинуваченнями, висунутими проти неї в обґрунтуванні до санкцій ЄС, які були прийняті після втечі Віктора Януковича з України.

Як повідомляється, в прокуратурі Відня, яка в 2014 році вела слідство проти низки осіб з «чорного» списку ЄС за підозрою у відмиванні грошей, заяву компанії Клюєвих поки не коментують.

Також поки невідомо, чи будуть формально продовжені санкції проти SLAV AG, строк яких закінчується 5 березня. Їхнє продовження залежить від того, чи будуть у правоохоронних органів матеріали, які давали б підстави для подальшого розслідування справи за підозрою у незаконному збагаченні, пише видання.

Нагадаємо, Андрій Клюєв - колишній секретар РНБО - після повалення Віктора Януковича зник. В Австрії зареєстровано низку компаній, що належать Клюєвим. На початку року Австрія заморозила рахунки Клюєва, а також порушила кримінальну справу за двома статтями: «відмивання грошей» і «зловживання владою». У квітні 2014 року Андрій Клюєв був оголошений у міжнародний розшук.

У вересні 2014 року уряд Австрії заарештував будинок Андрія Клюєва.