Клімкін розповів, як у світі хочуть "шовкового шляху" через Україну

В України є шанси на створення торгівельного "шовкового шляху" з ЄС до Китаю
Depo.Гроші
8 грудня 2015 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції в уряді зазначив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє depo.ua.

"Щодо "шовкового шляху" – це умовно не одна залізниця, він полягає в тому, щоб створити конкурентну мережу різних транспортних шляхів, створити іншу логістику… Це означає не стільки оптимізацію тарифів, скільки сучасну логістику. Ми вважаємо, що насправді – і це результати попередніх переговорів, до речі, і з китайською і японською стороною – це питання конкурентоспроможності наших шляхів", – сказав Клімін.

За його словами бажаючих працювати з Україною багато.

"Ми маємо продемонструвати, що наші шляхи в комбінації – не один порт чи логістичний термінал – працюють ефективно. І зараз працює не лише ціна, а час. Коли європейська компанія до Китаю запчастини – це мають бути дні. Тому я вважаю, що на сьогодні у нас тут шанси дуже непогані. А Туреччина є і конкурентом і союзником, бо однаково мають свій непоганий шанс", – вважає Клімкін.

Нагадаємо, що наприкінці листопада представники великих транспортно-логістичних операторів Туреччини, Казахстану, Азербайджану та Грузії домовились про заснування консорціуму з метою транспортування вантажів з Китаю до Європи.

Останні новини економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua