Клімкін і Шефчович обговорили реформування газового сектора України

У п'ятницю, 18 березня, в рамках візиту до Брюсселя міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з віце-президентом ЄК з питань Енергетичного Союзу Марошем Шефчовичем
Depo.Гроші
18 березня 2016 22:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на департамент політики і комунікацій МЗС.

Під час зустрічі особлива увага була приділена питанням реформування газового сектора України, залученню європейських інвестицій в українську газотранспортну систему, збільшенню реверсних поставок газу в Україну з території держав-членів ЄС.

Клімкін закликав Єврокомісію до подальшої твердої позиції в питаннях енергетичної солідарності з Україною і в цьому контексті до протидії будівництву політично вмотивованих газопроводів в обхід нашої країни, таких як Північний потік 2.

З боку ЄК було окремо наголошено на надійності України як транзитера газу до Європи.

Було відзначено, що приведення українського енергетичного сектору у відповідність до Третього енергетичного пакету надає додаткові можливості для подальшої розбудови партнерства України з ЄС у цій сфері.

Під час зустрічі також було обговорено подальші спільні дії в контексті завершення 31 березня ц.р. терміну дії "зимового пакету" щодо умов закупівлі Україною російського природного газу, підкреслюється в повідомленні.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші