Кличко наказав «Київенерго» встановити теплолічильники на всіх будинках за свій рахунок

ПАТ «Київенерго» зобов'язане встановити лічильники теплоенергії на кожному житловому будинку в столиці до початку наступного опалювального сезону
Depo.Гроші
17 березня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua
Кличко наказав «Київенерго» встановити теплолічильники на всіх будинках за свій рахунок
Кличко наказав «Київенерго» встановити теплолічильники на всіх будинках за свій рахунок

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після сьогоднішнього засідання робочої групи з проблем енергозбереження у столичній мерії, пише Forbes.ua з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Ми маємо зробити все, щоб в максимально короткі терміни - до початку наступного опалювального сезону - на кожному з будинків був встановлений лічильник», - сказав він, наголошуючи, що це економить мільярди гривень.

При цьому він уточнив, що прибудинкові лічильники теплоенергії мають бути встановлені за рахунок монополіста - «АК «Київенерго».

«Я звернувся зараз до монополістів: лічильники мають бути встановлені за їхній рахунок. Ні в якому разі не перекладати цю відповідальність на плечі киян. Це наша ключова вимога», - підкреслив мер.

Як повідомляється, згідно з результатами аналітичного дослідження, проведеного департаментом житлово-комунальної інфраструктури КМДА та представленого на засіданні, середній тариф на теплоенергію складає 6,44 грн/кв м.

Водночас у будинках, які не обладнані лічильниками теплоенергії, тариф на опалення складає 9,20 грн/кв м.

Як повідомляв depo.ua, раніше у Кличка нагадали, що повірка або заміна лічильників води - за рахунок киян.

5 березня заступник голови КМДА Петро Пантелеєв заявив, що для киян, які не встигли здати на повірку або замінити старі квартирні лічильники води, послуга буде оплачуватися соціально орієнтованими нормами. За його словами, такий алгоритм буде діяти до 1 червня.