Кличко порахував убиті київські дороги і пообіцяв їх залатати

Київський міський голова Віталій Кличко завіряє, що місто знайде фінансування для того, щоб забезпечити виконання плану ремонту автодоріг на поточний рік
Depo.Гроші
29 жовтня 2014 15:59
ФОТО: depo.ua
Кличко порахував убиті київські дороги і пообіцяв їх залатати
Кличко порахував убиті київські дороги і пообіцяв їх залатати

Про це Кличко сказав під час інспекції виконання ремонту на вулиці Бальзака - на Троєщині і Межигірській - на Подолі, передає ДеПо з посиланням на УНІАН.

«Стан доріг в Києві незадовільний. Більше 90% доріг з 1 тис. 600 км загальної протяжності на сьогодні потребують ремонту. На це нам потрібні кошти. Ситуація складна, оскільки ви знаєте, що у бюджеті Києва була діра у більш ніж 3 млрд грн», - зазначив мер.

В той же час, Кличко завірив, що заплановані на цей рік роботи будуть профінансовані в повному обсязі.

«На сьогодні 8 доріг відремонтовано. Це, зокрема, Межигірська, Празька, Бориспільська, Бальзака, Народна. Деякі з них не ремонтувалися близько 50 років. Бальзака була побудована 30 років тому, і не ремонтувалася відтоді. Зараз вона відремонтована - це 2,8 км. Ще 6 доріг до кінця року будуть відремонтовані. Тобто, будуть закінчені роботи на 14 запланованих дорогах, незважаючи на проблеми з бюджетом», - сказав Кличко.

За його словами, планується передбачити у бюджеті міста наступного року значне фінансування на відновлення автодоріг столиці. «Для нас ключове завдання - сформувати і прийняти бюджет, щоб там була досить велика складова на ремонт доріг», - сказав мер.

Гендиректор «Київавтодору» Володимир Жуков завірив журналістів, що необхідне фінансування на виконання програми ремонту доріг є. «Програма, яка доведена, вона фінансується. До 15 листопада цього року усі 14 вулиць, окрім Газопровідної, будуть закінчені. Газопровідна має вартість 70 млн. Вона йде з розширенням, зі зносом зелених насаджень, винесенням мереж. Ми зробимо її удвічі ширше, ніж вона є. Наступного року до дня Києва, я сподіваюся, ми її закінчимо», - сказав Жуков.

Нагадаємо, будучи президентом, Янукович увесь час заявляв про ремонт і будівництво нових доріг.